Golf 7 2.0 2013 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Audi , 15
BMW , 5
Peugeot , 5
Seat , 2
Mazda , 1
MINI , 1
Opel , 1
Fiat , 1
Citroën , 1
Smart , 1
Ford , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 7 2.0 2013,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 7 2.0 2013 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


Dje 23:33 Shitorja ,

SEAT LEON 1.6 TDI 2013 / ME DOGAN

Histora e veturës

9 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:54 ,

PEUGEOT 308 FACE LIFT 1.6 HDI I DOGANUAR 2013

Histora e veturës

6 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:54 ,

PEUGEOT 508 1.6 HDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2014

Histora e veturës

7 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:32 ,

Ww golf 7 TDI pa dogan

Histora e veturës

7 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:31 ,

ww golf 7 1.6 TDI pa dogan

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 21:21 ,

GOLF 7 2.0 TDi PA DOGAN 160.xx Km

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:07 ,

Opel Zafira 2.0 CDTI 2013 Pa Dogan

Histora e veturës

6 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:06 ,

VW Tiguan 2.0 TDI AUTOMATIK 2013������

Histora e veturës

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:14 Shitorja ,

Mercedes B 180 Cdi Viti 2013 Automatik Me Dogan

Histora e veturës

11 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 17:21 ,

I SHITUR GOLF 7 GTD SOUND SYSTEM

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:21 ,

GOLF 7 2.0 TDI AUTOMATIK VITI 2013

Histora e veturës

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 08:54 ,

Golf 7 2.0 TDI R_Line Highline 4Motion 2013 me Dogan

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Gush 11:40 ,

Golf 7 2.0 automatic

Histora e veturës

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Gush 09:32 ,

VW GOLF 7 2.0 TDI BMT 150PS I SAPO ARDHUR

Histora e veturës

8 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Gush 08:29 ,

SHES GOLF 7 1.6 TDI 81 KW 180 xxx KM TE KALUARA

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Gush 18:27 ,

GOLF 7 1.6 TDI 81 KW 180 xxx KM TE KALUARA

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Gush 08:48 ,

Minicooper SD automatik rks 2013

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Gush 21:38 ,

VW Golf 7 1.6 TDI 2014

Histora e veturës

10 950 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Gush 20:57 ,

Golf 7 1.4 TSI Bluemotion 6 shpejtsi 122 Ps ����

Histora e veturës

10 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Gush 19:54 ,

Golf 7 2.0 HIGHLINE

Histora e veturës

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Gush 16:04 ,

Golf 7 2.0 TDI 150 Ps 1 vite Regjistrim

Histora e veturës

11 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Korr 12:47 ,

Golf 7

Histora e veturës

9 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 09:12 ,

Golf 7 2.0 Tdi Full ekstra 2013

Histora e veturës

11 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Korr 17:33 ,

shitet golf 7

Histora e veturës

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Korr 17:29 ,

VW Golf 7 2.0 Tdi bluemotion

Histora e veturës

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Korr 22:52 ,

AUDI A4 2.0 TDI S tronic Sport (B9 B8 B9)

Histora e veturës

19 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Korr 12:35 ,

GOLF 7 2.0 TDI 2013 PA DOGAN

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Korr 11:09 ,

Golf 7 2.0

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
14 Korr 20:50 ,

Golf 7

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
13 Korr 13:34 ,

Golf 7 GTD

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 17:00 ,

Shes Golf 7 2.0 me dogan, qmimi eshte 11,500

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Korr 00:21 ,

VW Golf 7 2.0 TDI 2013 HIGHLINE -Manual 6 SHpejci

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Korr 21:01 ,

Golf 7 GTD

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Korr 12:55 ,

Audi A4

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 11:37 ,

Golf 7 2.0 tdi viti 2013 automatik

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Korr 03:20 ,

Golf 7 Dizell 2.0 Automatik

Histora e veturës

13 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Qer 09:21 ,

Golf 7, 2.0 TDI Bluemotion

Histora e veturës

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 7 2.0 2013 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione