Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf 7 2019 facelift - Vetura Të gjitha në Kosovë

Audi , 1
BMW , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 7 2019 facelift,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 7 2019 facelift Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 19:38 Vetura , Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan

10 900 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 19:23 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7.5 DSG AUTOMATIK I DOGANUAR 2019

14 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Nën 18:52 Vetura , Pejë

Golf 7 facelift 2020 2.0 tdi (IQ Drive) seria fundit

13 800 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 12:01 Vetura , Prishtinë

Golf 7 3X R-Line 2.0 DSG 2019

22 700 EUR

30 Tet 09:30 Vetura , Pejë

Golf 7 facelift 2020 (IQ Drive) 2.0 tdi

13 800 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Tet 18:08 Vetura , Prishtinë

Golf 7.5 Facelift viti 2019 Automatik

17 200 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Tet 22:33 Vetura , Prishtinë

Golf 7.5 facelift viti 2019 automatik

17 200 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 22:10 Vetura , Prishtinë

Golf 7.5 viti 2019 automatik

17 300 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Gush 13:43 Vetura , Prishtinë

BMW M1 2018-2019 1.6 Dizel 3.5 L 100 KM

18 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Korr 20:00 Vetura , Prishtinë

Golf 7.5 facelift 2019

16 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 09:14 Vetura , Prizren

Golf 7 1.6 tdi 2019 - facelift (TOP Gjendje)

13 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
10 Qer 00:25 Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz AMG FACELIFT

27 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Nën 00:28 Vetura , Ferizaj

Golf 7 2.0 Automatik 2019 Facelift

18 200 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Maj 15:27 Vetura , Drenas

Kombi T4

2 600 EUR

13 Sht 01:44 Vetura , Prishtinë

Audi a6

3 799 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Jan 02:31 Vetura , Prishtinë

GOLF 7 2.0 TDI HIGHLINE - AUTOMATIK DSG 10/2016

16 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Jan 02:31 Vetura , Prishtinë

Golf 7 2.0 TDI Highline - AUTOMATIK DSG 10/2016

16 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Jan 08:20 Vetura , Pejë

Golf 7 2.0 TDI

13 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Jan 18:34 Vetura , Pejë

Golf 7 2.0 TDI

13 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 7 2019 facelift | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione