Golf 7 dsg 2013 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 7 dsg 2013 ,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 7 dsg 2013 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


Sot 12:21 ,

GOLF 7 2.0 TDI AUTOMATIK PANORAM LEDA XENON - 14

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:54 ,

VW GOLF 7 1.6 DIZELL DSG AUTOMATIK VITI 2013

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:43 ,

VW Golf 7 2.0 TDI Highline Automatik DSG

Histora e veturës

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:04 ,

Golf 7 2.0 AUTOMATIK DSG 2013 I DOGANUAR

Histora e veturës

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:39 ,

Golf Vll 1.6 TDI Dizel viti prodhimit 2013

Histora e veturës

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:32 ,

VW Golf 7 Diesel Automatik Me Dogan shum i ruajtur

Histora e veturës

13 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Tet 16:49 ,

Golf 7 DSG

Histora e veturës

13 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Tet 14:37 ,

Golf 7--viti 2013--2.0 tdi--FULL EXTRA

Histora e veturës

15 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Tet 11:38 ,

VW Golf 7 1.6 Tdi

Histora e veturës

11 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Tet 08:34 ,

Golf 7 1.6 DSG

Histora e veturës

11 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Tet 07:45 ,

VW Golf 7 Diesel AUTOMATIK Me Dogan

Histora e veturës

13 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Tet 20:23 ,

GOLF 7 2.0TDI DSG AUTOMATIK VITI 2013 HIGHLINE I DOGANUAR

Histora e veturës

13 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Tet 17:32 ,

VW GOLF VII 2.0

Histora e veturës

19 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
08 Tet 17:13 ,

VW Touran 2.0 TDI SCR DSG

Histora e veturës

19 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Tet 22:56 ,

SHITET GOLF 7 DSG AUTOMATIK HIGH LINE 1.6 TDI I DOGANUAR

Histora e veturës

11 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Tet 14:03 ,

shitet Golf 7 DSG

Histora e veturës

11 900 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 11:59 ,

shitet VW Golf 7 2.0 Automatik DSG

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 08:48 ,

Golf 7 2.0TDI DSG AUTOMATIK Highline viti 2013

Histora e veturës

14 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Sht 08:43 ,

Golf 7 GTD

Histora e veturës

13 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Sht 01:34 ,

VW Golf 7 2.0 Tdi DSG

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Sht 18:15 ,

GOLF 7 DISEL 2.0 TDI AUTOMATIK DSG VITI 2013

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Sht 18:15 ,

u shit

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Sht 00:24 ,

shitet golf 7 automatik dsg 2013

Histora e veturës

13 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Sht 13:35 Shitorja ,

I shitur nga auto zfb

Histora e veturës

13 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Sht 09:56 ,

Golf 7 GTD

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Gush 16:35 ,

VW GOLF VII 2.0

Histora e veturës

19 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
10 Gush 16:34 ,

VW TOURAN 2.0 TDI SCR DSG

Histora e veturës

19 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Gush 11:22 ,

Shes golf 7 tdi dsg

Histora e veturës

12 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Gush 17:21 ,

I SHITUR GOLF 7 GTD SOUND SYSTEM

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Korr 12:21 ,

Shes Golf 7 1.6 Automatik -Sweden

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Korr 21:01 ,

Golf 7 GTD

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Qer 09:23 ,

Golf 7 2.0 Tdi Automatik Dsg Highline I doganuar Rks 1 Vit

Histora e veturës

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 20:12 ,

shitet golf 7 automait DSG 2.0 2013

Histora e veturës

13 650 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 20:10 ,

golf 7 U SHIT AUTOSALLONI EV

Histora e veturës

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 21:03 ,

Golf 7 Tdi BMT DSG U shit flm merrjep

Histora e veturës

12 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Maj 12:08 ,

Golf 7 DSG rks

Histora e veturës

13 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Maj 12:34 ,

GOLF 7 2.0 GTD 184 PS AUTOMATIK

Histora e veturës

16 350 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 22:56 ,

shitet golf 7 disel 1.6Tdi blumotion automatik dsg pa dogan

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Mar 20:49 ,

SHITET GOLF 7 DISEL 1.6TDI AUTOMATIK PA DOGAN BOJ NDRIM

Histora e veturës

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Mar 15:23 ,

Golf 7

Histora e veturës

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 08:52 ,

Ww golf 7 1.6 DSG automatik

Histora e veturës

8 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Mar 16:12 ,

GOLF 7 144256km Automatik DSG

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Mar 08:43 ,

Shitet

Histora e veturës

16 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 7 dsg 2013 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione