Golf 7 gtd | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

Opel , 41
Audi , 16
Citroën , 8
BMW , 6
Seat , 6
Ford , 3
Škoda , 2
Hyundai , 1
Jeep , 1
Renault , 1
Sot 15:37 ,

CITROEN C4 PICASSO DIZELL 2007 1 VIT RKS PERFEKT

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:36 ,

Vw golf 6 2.0 TDI 140ps-LLEDA-highline viti 2011

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:52 ,

OPEL CORSA 1.3CDTI EcoFlex 2012 me dogan

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:49 ,

Opel Astra H 1.9 Cdti

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:11 ,

Golf 6 2.0TDI DSG R-Line Look 1 VIT RKS

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:10 ,

OPEL CORSA D 1.3CDTI EcoFlex 2011 me dogan

5 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:27 ,

GOLF 7 GTD MANUAL 176 MI KM FULL OPSION

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:25 ,

citroen c3 exlusive

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:39 ,

Golf 6 1.6 DSG

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:37 ,

Shes ndrroj golf 6 2.0 tdi 140 ps rks 1 vit

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:06 ,

Ds5

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:45 ,

Golf 7 GTD

19 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 14:16 ,

Seat Leon FR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:58 ,

Golf 7 gtd Automatik

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 10:01 ,

VW GOLF 6 PLUS - 2.0 DIZELL TDI - AUTOMATIK DSG - 2010 -

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:42 Shitorja ,

GOLF 7 2.0 TDI * GTD * Manual

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim