Golf 7 gtd | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

Opel , 35
Audi , 16
BMW , 5
Seat , 4
Ford , 3
Škoda , 2
Citroën , 1
Hyundai , 1
Jaguar , 1
Jeep , 1
Renault , 1
Sot 18:39 ,

VW Golf 7 2.0 TDI GTD I Doganuar RKS Viti 12.2013

13 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:14 ,

VW Golf VII 2.0 GTD

19 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:48 ,

Opel Corsa 1.7 Dizell motorrin Japan-viti 2002

3 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:48 ,

opel combo 1.7 DTI-motorrin Japan-viti 2005

2 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:47 ,

vw golf 6 2.0 TDI-MATCH-viti 2012

9 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:47 ,

vw golf 6 2.0 TDI-MATCH-viti 2012

9 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:42 ,

VW Golf VI 2.0 TDI GTD Viti 2010 Manuel RKS 7 Muj

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:30 ,

Opel Combo 1.7 DTI viti 2004 me dogan

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:30 ,

Opel Combo 1.7 DTI 2004 me dogan

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:58 ,

SHES GOLF 7 2.0 GTD AUTOMATIK

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:33 ,

VW Golf 7 GTD

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:07 ,

Jaguar XJ 3.0 Bi Turbo Protofolio Diesel 275 Ps V6

19 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:42 ,

VW GOLF 7 GTD 2.0 TDI 184PS DSG

15 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:00 ,

SHITET GOLF 6 2.0 TDI

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim