Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf 7 variant | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

MG , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 7 variant,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 7 variant Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 13:10 Vetura , Prizren

VW GOLF VII (10/2015) VARIANT 1.6 BlueTDI COMFORTLINE

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Mar 15:11 Vetura , Pejë

Golf 7 Variant 2.0 D&S

9 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 12:22 Vetura , Prishtinë

Passat variant BiTdi

16 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Jan 02:49 Vetura , Prishtinë

VW Passat Variant 2.0 BiTDI

16 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Dhj 14:18 Vetura , Viti

VW Golf 7 Variant 1.6 TDI Comfortline DSG

13 750 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Nën 23:16 Vetura , Viti

Golf 7 variant highline

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Nën 15:16 Vetura , Mitrovicë

Golf 7 Cup

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 21:55 Vetura , Gjilan

Golf 7 variant

9 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 01:25 Vetura , Vushtrri

Golf 7 Variant 1.6 TDI 16V Blue Motion

9 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Maj 01:25 Vetura , Vushtrri

Golf 7 Variant 1.6 TDI 16V BLUE MOTION

9 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Tet 22:37 Vetura , Prishtinë

Shitet VW Golf 7 Variant

8 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Tet 18:22 Vetura , Prishtinë

Shitet VW Golf 7 Variant

8 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Sht 12:26 Vetura , Skenderaj

Golf 7 Facelift Variant BlueMotion Technology

12 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Sht 12:26 Vetura , Skenderaj

Golf 7 Facelift Variant BlueMotion Technology

12 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Sht 12:26 Vetura , Skenderaj

Golf 7 Facelift Variant BlueMotion Technology

12 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Sht 12:26 Vetura , Skenderaj

Golf 7 Facelift Variant BlueMotion Technology

12 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Qer 17:39 Vetura , Gjilan

Shitet ndrrohet Golf 7

9 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Dhj 08:33 Vetura , Pejë

Shitet Golf 7 Variant Full Extra

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 11:58 Vetura , Mitrovicë

VW GOLF 7 VARIANT COMFORTLINE ALCANTARA

17 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Korr 11:58 Vetura , Mitrovicë

VW GOLF 7 VARIANT COMFORTLINE ALCANTARA

17 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Mar 20:27 Vetura , Prishtinë

Vw Golf Variant 2.0

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Nën 11:14 Vetura , Pejë

Radio Navi për Golf 5 6 Passat Polo Touran AKCION!

259 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
06 Gush 14:30 Vetura , Prishtinë

Shitet Passat 3C Variant 1.9 Diesel TDI

5 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Nën 21:23 Vetura , Pejë

Mercury Monterey

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Pri 14:55 Vetura , Kaçanik

Golf 7 2017 ne ket Faqe vetem 2016 Po e qet

21 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Dhj 23:50 Vetura , Gjilan

VW Golf V 5 TDI DSG 7 Shpejtsi - 08

7 700 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 7 variant | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione