Golf GTD | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

Opel , 34
Audi , 17
BMW , 12
Seat , 4
Ford , 2
Renault , 2
Škoda , 2
Acura , 1
Citroën , 1
Dacia , 1
Fiat , 1
Hyundai , 1
Jaguar , 1
Jeep , 1
Suzuki , 1
Sot 19:40 ,

VW GOLF 6 *STYLE 2011* TDI *DSG AUTOMATIK* 2011

7 850 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:33 ,

VW Golf VI 2.0Tdi GTD 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:25 ,

VW Golf VI GTD 2.0 TDI DZG Viti 2010 Me Dogane

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:08 ,

Golf 7 GTD 184PS I DOGANUAR RKS

12 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:57 ,

BMW 120 D Facelift 2008

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:56 ,

VW Golf 7 2.0 TDI GTD RKS FULL EKSTRA

12 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:36 ,

BMW 320d AUTOMATIK (184ps), Viti 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:21 ,

Opel Combo 1.7 DTI-dizell- ME KLIMË

2 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:21 ,

vw golf 6 1.6 TDI-MATCH-viti 2012

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:21 ,

vw golf 6 2.0 TDI-LLEDA-viti 2011 me doganë

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:20 ,

vw TIGUAN 2.0 TDI-DSG automatik-viti 2012

17 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 17:41 ,

GOLF 6 2.0TDI AUTOMATIK DSG SPORTLINE FULL OPSIONE

9 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 17:20 ,

VW GOLF 2.0 TDI GTD PA DOGANE

6 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:13 ,

VV GOLF6 2.0 TDI GTD DSG AUTOMATIC VITI 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:56 ,

shes golf 6 GTD 2.0 170ps me dogan 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:55 ,

SHITET GOLF 7 2.0TDi Automatik GTD!

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:34 ,

VW PASSAT 2.0 TDI 4MOTION HIGHLINE 2014 RKS

10 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:34 ,

VW TIGUAN 2.0 TDI DSG 4MOTION 2010 RKS

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:16 ,

Vw Golf 6 Gtd Dsg Automatik Xenon

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:55 ,

Golf 6 GTD 2.0 tdi 170 PS Automatik DSG F1

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:41 ,

VW Golf 7 2.0 GTD Full Opcion Sound System

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 15:36 ,

Jetta-1.9TDI

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:10 ,

GOLF 7 GTD

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:04 Shitorja ,

VW GOLF 6 2.0 GTD 2012 ME DOGAN

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:04 ,

VW Golf VI 2.0 TDI GTD Viti 2010 Manuel RKS 200 PS

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:32 Shitorja ,

GOLF 7 2.0 TDI * GTD * Manual

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:32 Shitorja ,

GOLF 6 2.0 TDI * GTD * AUTOMATIK - DSG -

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999


Në fillim