Golf IV | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 9
Fiat , 4
Audi , 3
Ford , 3
Renault , 3
BMW , 2
Citroën , 2
Škoda , 2
Acura , 1
Aixam , 1
Hyundai , 1
Kia , 1
Peugeot , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf IV,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf IV Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 23:15 ,

Golf IV

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:51 ,

Fiat grande punto (pikap)

2 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 17:41 ,

VW GOLF IV

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 14:45 ,

Shitet Golf IV nagjandje e mire!

3 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Qer 08:59 ,

Golf IV - 1.9 TDI - 2001

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Qer 02:16 ,

Branik Golf 4

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Qer 19:58 ,

Golf 4 1.9 TDI 2002

4 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Qer 13:58 ,

Shitet Golf IV 4X4

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 08:44 ,

Golf IV 1.9 TDI

3 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Qer 14:35 ,

Shitet GOLF IV TDI 1999

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Qer 13:56 ,

Golf IV (4) 1.9 RKS ( NDRRIM )

3 250 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Qer 10:24 ,

VW Golf IV 1.9 TDI

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Qer 19:55 ,

Shitet Golf IV

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Qer 19:47 ,

Shitet Golf IV

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Qer 09:20 ,

Golf IV (4) 1.9 RKS ( NDRRIM )

3 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
01 Qer 01:27 ,

Shitet Golf IV TDI, -DI e kuqe

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Maj 21:20 ,

Mercedes Benz C klas 200 regjistrim 16.04.2022

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Maj 10:14 ,

Golf IV (4) 1.9 RKS ( NDRRIM )

3 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
27 Maj 22:05 ,

Golf 7 gtd

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Maj 11:22 ,

golf IV

1 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Maj 10:45 ,

Pjese per Golf IV 1.9TDI

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Maj 10:45 ,

Pjese per kto lloje te veturave

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Maj 23:28 ,

Shes urgjent golf IV

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Maj 10:22 ,

GOLF IV 1.9 TDI

3 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Maj 17:08 ,

VW Golf IV 1.9 TDI Vp 2002 Rks

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Pri 23:23 ,

Shitet Golf IV

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Pri 09:50 ,

Golf TDI 1.9

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 16:38 ,

Shitet Golf IV- 1.9 T(DI) pacific viti 2003

4 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Pri 20:06 ,

Golf IV

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Pri 09:33 ,

Golf IV

4 850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 22:56 ,

Golf IV

3 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Pri 14:46 ,

Golf IV

4 850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 11:28 ,

Shitet Golf IV 3300 euro

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 21:33 ,

Shes VW Golf IV 1.9 TD(I) model special

5 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 16:09 ,

U shiit !

4 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Pri 11:40 ,

Shitet

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Mar 10:24 ,

Shes Polo dizel

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 12:57 ,

Shitet turbina e golf IV TDI tkuqe 150hp ARL

260 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Mar 07:18 ,

Mercedes S350 4MATIC AMG

39 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Mar 16:20 ,

Shitet GolfIV Pacific

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 21:05 ,

shitet golf 4

2 450 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Mar 16:11 ,

GOLF IV 1.9 TDI

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Mar 19:23 ,

GOLF IV 1.9 TDI VITI 2003 RKS 9 MUAJ

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 19:33 ,

GOLF IV 1.9 TDI ME KLIM SHIBER XHAMAT ME RRYM

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Mar 18:54 ,

Golf IV Per Pjes

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 18:14 ,

U SHIT - VW GOLF IV 1.9 TDI - 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf IV | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione