Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf VI 2011 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Audi , 2
Acura , 1
Jeep , 1
Smart , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf VI 2011,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf VI 2011 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 09:17 Vetura , Ferizaj

VW Golf VI viti 2011

6 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Mar 13:45 Vetura , Gjilan

Shitet vetura Golf VI

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Shk 12:33 Shitorja Vetura , Gjakovë

U SHIT flm MerrJep

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Shk 10:34 Vetura , Lipjan

Jeep wrangler

19 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Shk 14:14 Vetura , Mitrovicë

Golf VI, 1.6 viti 2011, 1 vit RKS

7 750 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Jan 16:15 Vetura , Besianë

Golf 6 2.0 2012 Boj ndrrim

10 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 12:02 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

8 888 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Nën 11:28 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

8 888 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Nën 11:24 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

8 499 EUR

30 Nën 11:23 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

6 666 EUR

30 Nën 11:22 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

4 444 EUR

30 Nën 11:22 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

8 888 EUR

30 Nën 11:22 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

5 555 EUR

23 Nën 15:54 Vetura , Prishtinë

Golf VI Automatik

95 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Tet 23:31 Vetura , Fushë Kosovë

Shes Golf VI 1.6 dizell 2011

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Tet 11:41 Vetura , Mitrovicë

Golf VI 77 kw vp 2011

3 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 11:51 Vetura , Mitrovicë

Golf VI TDI VP 2011

1 EUR

04 Gush 11:48 Vetura , Prishtinë

Golf VI 1.6 2011

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 20:08 Vetura , Besianë

Golf VI

8 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Korr 00:12 Vetura , Kastriot

Shes Golf VI Variant 2.0

85 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Korr 18:56 Vetura , Ferizaj

GOLF VI TEAM

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 17:43 Vetura , Ferizaj

GOLF VI 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 20:36 Vetura , Ferizaj

Golf VI

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Qer 21:20 Vetura , Ferizaj

Golf VI

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 18:28 Vetura , Ferizaj

GOLF VI Team

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Qer 09:25 Vetura , Ferizaj

GOLF VI

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 22:53 Vetura , Ferizaj

GOLF VI

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 22:06 Vetura , Vushtrri

I Shitur

11 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 11:54 Vetura , Prishtinë

Golf VI 2.0 DSG viti 2011

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 05:00 Vetura , Malishevë

Golf 6 GTD

14 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Jan 13:36 Vetura , Gjilan

GOLF 6 1.2 TSI NGA ZVICRA 102.OOO KM 08/2011

8 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
26 Jan 19:35 Vetura , Prishtinë

Tepiha (Shtroje) të gomes VENUS ZBRITJE NGA 49.99 NE 29.99

30 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Jan 19:19 Vetura , Prishtinë

Tepiha (Shtroje) të gomes GUMEX ZBRITJE NGA 59.99 NE 34.99

35 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Jan 08:28 Vetura , Vushtrri

I Shitur

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Dhj 20:31 Vetura , Prizren

Golf 6 GTi Automatik

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Nën 18:35 Vetura , Prishtinë

Golf VI

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Tet 21:52 Vetura , Prishtinë

Shitet Golf VI, 1.6 TDI diesel

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Tet 23:41 Vetura , Prishtinë

Shitet VW Golf 1.6 TDI , manuale , viti 2011

6 499 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Tet 23:58 Vetura , Ferizaj

#VW GOLF VI 2.0 TDI Team *HIGHLINE* Me dogan

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 01:44 Vetura , Prishtinë

Audi a6

3 799 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Sht 05:03 Vetura , Gjilan

golf VI 2011 1.6tdı bluemotion 199.200km

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Sht 05:03 Vetura , Gjilan

Golf VI 2011 1.6tdi bluemotion 199.200km.

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Sht 05:03 Vetura , Gjilan

Golf VI 2011 1.6tdi bluemotion 199.200km.

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Gush 17:52 Vetura , Gjakovë

Golf VI 2.0 Tdi

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 13:24 Vetura , Prishtinë

U Shit - VW Golf - VI 2.0 TDI Automatik 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Korr 09:38 Vetura , Mitrovicë

Shitet Golf 6 2.0 Model Style 2011 Automatik

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Korr 10:16 Vetura , Prishtinë

VW GOLF. VI. AUTOMATIK DSG 2.0 DTI MODEL 2011 FULL EKSTRA

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 03:49 Vetura , Prishtinë

Golf plus VI

7 200 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf VI 2011 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione