Golf Vl | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Audi , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf Vl,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf Vl Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:42 ,

Golf Vl GTD 2012 160Mi km Me Libra

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 15:41 ,

Golf Vl 1.6 2011 190mi km Me Libra

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Maj 00:27 ,

Golf Vl

9 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 21:12 ,

Golf Vl 2.0 DSG

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Maj 20:51 ,

Golf Vl 2.0 DSG

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 20:42 ,

Golf Vl 2.0 DSG

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Maj 12:51 ,

Golf Vl Plus

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Pri 02:08 ,

Vetura ne shitje

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 18:31 ,

Golf Vl

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 00:57 ,

Golf Vl

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Shk 21:48 ,

Golf Vl

8 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Shk 20:25 ,

Golf 4 Tdi

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 16:01 ,

Golf Vl

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Dhj 23:42 ,

VW Golf Vl 1.6 Diesel

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Dhj 10:21 ,

VW Golf vl DSG

7 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Dhj 09:33 ,

Golf vl DSG

7 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Nën 21:07 ,

Golf Vl 2011

7 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Nën 21:08 ,

shitet golf vl 20 tdi rks 10muaj

7 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Tet 20:44 ,

GOLF VI bluemotion

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Tet 16:51 ,

SHES GOLF Vl 1.9 I TE KUQE QMIMI ME MARSHJE

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Sht 23:46 ,

Shitet vw golf Vl 2.0 automatik

8 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 14:16 ,

Golf Vl plus 113.000 km i doganuar

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Sht 19:02 ,

Shitet golf Vl

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Gush 11:40 ,

VW Golf 6 DSG 1.4benzin

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Gush 10:22 ,

Shes golf 6

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Korr 00:02 ,

Golf 6 2.0 TDI

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Maj 15:49 ,

Golf 6 1.6 TDI Bluemotion

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Pri 22:16 ,

Golf Vl 2.0

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Shk 08:14 ,

VW Golf Vl

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Shk 18:23 ,

VW Golf GTD

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Jan 18:26 ,

Golf Vl

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Jan 04:39 ,

Golf

111 111 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Dhj 15:56 ,

Gofe VI

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Dhj 20:20 ,

Golf Vl

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Tet 21:48 ,

Golf. Vl.1.6

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Tet 14:45 ,

Golf Vl 2.0 TDI Comfortline

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Tet 13:13 ,

golf vl

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Tet 15:06 ,

Golf vl tdi 1.6 pa dogan

5 450 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Sht 16:13 ,

Golf 6

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Gush 20:54 ,

Shitet Golf Vl TSI

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Gush 10:23 ,

Golf VI 2009 Manual

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Korr 18:34 ,

VW Golf Vl 2009 dogan + homologim

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 09:13 ,

GOLF Vl GTD AUTOMATIC

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Maj 12:51 ,

Vw Golf Vl 2.0 TDI

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Maj 14:26 ,

Golf Vl

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 10:33 ,

Golf Vl 2.0

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf Vl | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Golf Vl në kategorinë Vetura | Pontiac | Model tjetër
  • golf Vl në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Passat | Passat
  • Golf Vl në kategorinë Vetura | Jeep
  • Golf vl në kategorinë Makina
  • Golf Vll në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf
  • Golf vll në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz
  • Golf Vll në kategorinë Vetura | Audi | A6
  • Golf vll në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf | Golf

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione