Golf gt | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Audi , 15
BMW , 13
Opel , 10
Ford , 3
Peugeot , 3
Renault , 3
Škoda , 2
Alpina , 1
Bentley , 1
Chrysler , 1
Dacia , 1
Fiat , 1
GMC , 1
Hyundai , 1
MG , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf gt ,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf gt Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 01:22 ,

Jetta 1.6 benzin , 1 Pronar 20 vite , 1750 €

Histora e veturës

1 750 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:22 ,

Jetta 1.6 benzin , 1 Pronar 20 vite , 1750 €

Histora e veturës

1 750 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:22 ,

Jetta 1.6 benzin , 1 Pronar 20 vite , 1750 €

Histora e veturës

1 750 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:39 ,

Veture e vogel me klime dhe pak km te kaluara

Histora e veturës

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 13:53 ,

Shitet opel vectra B 1.8

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Korr 11:39 ,

Shitet:BMW GT 530

Histora e veturës

14 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Korr 14:43 ,

PJES PER VW GOLF 5 GT-SPORT 2008 2.0 Tdi

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Korr 19:18 ,

Dacia Logan 1.9Dizell 2006

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Korr 00:14 ,

Shitet Golf 5 GT

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Korr 00:12 ,

Audi Q3 Quattro

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Korr 17:35 ,

Shitet Golf 5 GT

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Korr 09:48 ,

Fiat grande punto (pikap)

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 00:52 ,

Golf 3

Histora e veturës

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Qer 18:01 ,

Golf 5 GT

Histora e veturës

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Qer 12:02 ,

Golf V GT

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 22:05 ,

Golf 7 gtd

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Maj 08:43 ,

Golf 3 GT 1.8

Histora e veturës

1 450 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 13:55 ,

Passat 2

Histora e veturës

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Maj 13:58 ,

GOLF 5 GT SPORT DIESEL 2.0 TDI SHIBER FULL OPCIONE

Histora e veturës

5 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Maj 16:33 ,

Kerkoj Golf 5 Gt 2008

Histora e veturës

65 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Maj 15:36 ,

Privat

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Maj 17:58 ,

Shiten pjese per golf 5

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Pri 20:22 ,

Golf 5 2.0

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 17:32 ,

SHES GOLF 4⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Mar 14:36 ,

Golf 5 1.9 Dizel GT shum i rujtur 049459202

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 10:24 ,

Shes Polo dizel

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 10:12 ,

Chrysler pt cruiser 2.2 diesel 2005

Histora e veturës

2 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Mar 07:18 ,

Mercedes S350 4MATIC AMG

Histora e veturës

39 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Mar 11:48 ,

AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO FULL EXTRA

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Shk 16:06 ,

Golf 5 gt 2.0 diezel 170 ps

Histora e veturës

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 16:08 ,

I SHITUR GOLF 5 GT-R LINE

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 14:57 ,

Shitet

Histora e veturës

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Jan 00:46 ,

Audi A4

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Jan 20:08 ,

golf 3 Sport

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 23:16 ,

Shes golf 3 gt special

Histora e veturës

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Jan 13:37 ,

I shitur

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 18:25 ,

PEUGEOT 308 1.6 HDI VITI 2008 RKS

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Jan 22:02 ,

Shitet golf 6 TDI Automatik DSG6 karavan 2011

Histora e veturës

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Jan 00:43 ,

Shitet golf 6 TDI karavan 2011

Histora e veturës

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Jan 05:10 ,

Golf 5 1vit RKS

Histora e veturës

5 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Jan 02:02 ,

Golf 5 2.0

Histora e veturës

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Nën 17:01 ,

Shitet Vw Golf 5 1.9 tdi

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Nën 08:54 ,

GOLF 5 GT 2008

Histora e veturës

5 299 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf gt | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione