Golf v | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 1052
BMW , 44
Audi , 37
Opel , 24
Renault , 18
Ford , 10
Peugeot , 6
Fiat , 4
Škoda , 3
Porsche , 3
Mazda , 2
Nissan , 2
Seat , 2
Hyundai , 2
Volvo , 2
Jeep , 2
Toyota , 1
Chrysler , 1
MINI , 1
Kia , 1
Citroën , 1
Ssangyong , 1
Honda , 1
Smart , 1
Lancia , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf v,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf v Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:54 ,

Passat B5 Limuzine - RKS (Korrik 2021)

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:02 ,

GOLF 4 1.9 TDI RKS V.P 2001 KLIMATRONIK

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:45 ,

Seat Leon-FR 2.0 Dizell 170ps-vp.2009 urgjent

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:05 ,

•Porsche Cayenne 3.0 Diesel / 245Ps

22 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:42 ,

SHES GOLF 4 1.9 TDI (I) TE KUQE RKS V.P 2002 SHUM I RUJTUM

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:37 ,

Golf 5 1.9 TDI 77 KW RKS 8 Muaj

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:29 ,

Golf V GT Sport Dsg 2009

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:50 ,

Mercedes Benz C klas 200 regjistrim 16.04.2022

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:31 ,

GOLF SPORTSVAN 2.0 TDI Blue motion VITI 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:22 ,

Shitet Golf 5

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:52 ,

Shes ndrroj golf 6 2.0 tdi 140 ps

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 23:01 ,

Xhip dizell 2.5 regjistrim 5 muj

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 18:13 ,

Golf V 2008

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 17:22 ,

Mini Tastierë + Mouse, e ndriçuar me ngjyra, me prekje, wifi

12 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Maj 12:11 ,

Nissan Terrano off road

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
05 Maj 12:11 ,

Kombi T5 1.9 TDI MAX

4 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Maj 11:51 ,

Opel congo 1.3 dizel nji vit rexh , me karika

4 200 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Maj 01:03 ,

Opel Astra 1.7cd-TI(125ps) 11 muaj RKS

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Maj 22:31 ,

Komod 65 cm

140 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Maj 21:33 ,

Shes Bmw 530d Viti 2017 Full M packet KM:154000

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Maj 21:33 ,

Shes Mercedes E250 Viti 2014 Amg Packet

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Maj 21:32 ,

Shes Mercedes E350 Viti 2011 Amg Packet

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 21:32 ,

Shes Bmw 335d Viti 2011 Facelift Automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Maj 21:32 ,

Shes Bmw X5 35d Viti 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 21:32 ,

Shes Mercedes Ml350 bluetec Viti 2012 Amg Packet

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 21:32 ,

Shes Mercedes Ml350 Bluetec Viti 2012 Amg Packet

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Maj 21:32 ,

Shes Bmw X5 35d Viti 2011 Facelift M packet

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 21:32 ,

Shes Touareg 3.0diesel Viti 2011 KM:161000

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Maj 21:32 ,

Shes Bmw 535d Viti 2014 Faclelift M packet

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Maj 21:32 ,

Shes Golf 7 Highline 2.0tdi Viti 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Maj 21:32 ,

Mercedes E220 Viti 2016 Amg Packet full opsion

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Maj 21:03 ,

Golf V

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 17:20 ,

Golf V

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 09:25 ,

Golf V 1.9 TDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Maj 15:51 ,

Golf V 1.9 TDI 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Pri 23:06 ,

Golf 7 gtd

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Pri 12:00 ,

Shes VW Jetta 2.0tdi Viti 2011 Automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Pri 23:48 ,

VW Golf VI, 1.6 TDI, v.2011, nga Zvicra

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 18:26 ,

VW Golf V 1.9 Tdi (Rks 1 vjet)

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 22:15 ,

Golf V

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 23:42 ,

Autotransport

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Pri 20:42 ,

Volkswagen Golf V 2.0 TDI 16V

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 17:52 ,

Golf V Plus, 1.9 dizel, viti 2006/07

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Pri 16:25 ,

GOLF 6 1.6 TDI VP 07.12.2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 08:06 ,

Golf 4 1.6 16 v

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Pri 00:11 ,

Golf V

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 13:29 ,

Golf V Plus Automatik

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 23:56 ,

Gollf V

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Pri 08:06 ,

Golf V

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf v | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • golf v në kategorinë Vetura | BMW | Seri 7
  • Golf v në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Passat | Passat
  • Golf VII në kategorinë Vetura | BMW
  • GOLF VI në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf | Golf
  • golf VI në kategorinë Vetura | Mazda | 323
  • Golf vii në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf | Golf
  • golf VI në kategorinë Vetura | Citroën | C3
  • GOLF VI në kategorinë Vetura | Ford | Focus
  • Golf V në kategorinë Vetura | BMW | 118 | Seri 1
  • Golf Vl në kategorinë Vetura | Pontiac | Model tjetër

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione