Golfi | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 5535
Acura , 19
Audi , 12
Opel , 10
GMC , 8
Ford , 5
BMW , 4
Aixam , 3
Rover , 2
Alpina , 1
Artega , 1
Bentley , 1
Chrysler , 1
Daihatsu , 1
Ferrari , 1
Fiat , 1
Grecav , 1
Hummer , 1
MG , 1
MINI , 1
Renault , 1
Volvo , 1
Wartburg , 1
UAZ , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golfi,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golfi Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 12:20 ,

Shitet Golfi 4 1.4 Benzin Pa Dogan i Ri golfii

Histora e veturës

1 150 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:50 ,

GOLF VI GTD AUTOMATIC 2.0 TDI 125 KW 2009

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:49 ,

Golf 4 1.9 TDI

Histora e veturës

4 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:41 ,

Golf 6 2.0,Pa Dogan,4 Motion, R line

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:30 ,

VW GOLF 4 1.6 BENZIN - SR - KLIME FUNKSIONALE - V.P 2002

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:59 ,

Golf 6 1.6 Tdi

Histora e veturës

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:40 ,

Golf 6 1.6 Tdi

Histora e veturës

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:15 ,

Shitet golfi 6 ndrrohet

Histora e veturës

8 750 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 22:57 ,

Golf 5 1.9 2007

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:41 ,

Shitet golfi

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:40 ,

shitet golf 4

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 19:18 ,

Shitet Golf 2 , Matorr 1.6 Mini Turbo

Histora e veturës

1 250 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 18:26 ,

Golf 4 pa dogan

Histora e veturës

900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 10:26 ,

golf 2 gti ..viti 86 qmimi i Padiskutushem

Histora e veturës

699 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 07:13 ,

Shitet ndrrohet golf 2 1.6 dizell

Histora e veturës

Viti: 1987
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Gush 23:13 ,

Golf 6 1.6tdi automatik bluemotion

Histora e veturës

9 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Gush 10:43 ,

Shitet Golf IV

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Gush 08:58 ,

Golf 4 1,9 TDI Full EXTRA i Sapo ardhur nga Gjermania

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Korr 18:27 ,

Shitet golf 6 stayle viti 2012

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Korr 06:13 ,

Shitet Golfi 6R 2.0 TSI 4 Motion DSG 271PS

Histora e veturës

14 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 19:50 ,

Shitet golfi ne gjendje perfekte

Histora e veturës

500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Korr 14:21 ,

Golf l viti 1981

Histora e veturës

Viti: 1981
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
30 Korr 14:21 ,

Shes golf 4 dizell 1.9 me l tkuqe metabela te jashtit

Histora e veturës

1 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Korr 14:20 ,

golf

Histora e veturës

11 550 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Korr 12:02 ,

shitet golf 1.6 mini turbo

Histora e veturës

670 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 12:00 ,

shitet golfi 3me rks11muaj

Histora e veturës

1 650 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Korr 22:43 ,

BLEJ GOLFA 5 DHE 6 PA DOGAN--- PER PJES

Histora e veturës

1 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
29 Korr 15:56 ,

Golf 5

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 01:48 ,

Golf 2

Histora e veturës

650 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Korr 01:35 ,

Golfi 1.8 GTI Ushitflm Merrjep

Histora e veturës

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Korr 23:14 ,

Golf 4 1,9 TDI EXTRA i Sapo ardhur nga Gjermania

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Korr 15:25 ,

Golf l viti 1981

Histora e veturës

Viti: 1981
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
26 Korr 10:10 ,

GOLF 7 BMT HIGHLINE

Histora e veturës

16 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
26 Korr 03:05 ,

Golfi 1.6 benzin Rks Viti 93

Histora e veturës

9 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Korr 17:56 ,

U shitt

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Korr 17:48 ,

U shitt

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Korr 14:05 ,

Golf 4

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Korr 09:53 ,

Shitet

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Korr 22:03 ,

Urgjent shes golf 7!!!!!!

Histora e veturës

13 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Korr 20:25 ,

shitet golfi 5+ 2.0 ne gjendje shum te mir

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Korr 14:34 ,

U shitt flmm

Histora e veturës

8 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Korr 12:24 ,

SHitet golf 3 dizell rks 5 muj

Histora e veturës

1 499 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Korr 11:22 ,

Vw golf 2,1.6 tdi,viti 91,rks

Histora e veturës

950 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Korr 09:14 ,

Shitet Golf 5 1.9 TDI

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Korr 20:22 ,

shitet golfi

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Korr 16:04 ,

golf 2 1.9 dizel rregjistrim deri fund 2021 ekstrem i mir

Histora e veturës

899 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 400 000 - 449 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golfi | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Golfi Golfi 4 golfi

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione