Gollf 4 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Audi , 20
Opel , 19
BMW , 15
Acura , 9
Renault , 8
Peugeot , 7
Citroën , 6
Fiat , 6
Ford , 6
Seat , 5
Daihatsu , 4
Škoda , 3
Kia , 2
Toyota , 2
Chevrolet , 1
Ferrari , 1
Honda , 1
Smart , 1
Volvo , 1
Wartburg , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Gollf 4,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Gollf 4 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 03:54 ,

Shtepija ne prizren me 4 ari tok .��

Histora e veturës

87 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 01:34 ,

sevdet

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 01:00 ,

C classe 220 cdi 157000km

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:38 ,

Gollf dizell 1.4

Histora e veturës

650 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 22:25 ,

Shes ose ndrroj Gollf 4 1.9 tdi (i)

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:34 ,

Kem Pjes Per te Gjitha Llojet e Veturave

Histora e veturës

500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Sht 07:17 ,

Shes gollf 2

Histora e veturës

990 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 16:44 ,

Renault laguna ne gjendje te shkelqyer

Histora e veturës

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Sht 00:25 ,

��Shitet AUDI 80 c ��

Histora e veturës

550 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Sht 10:20 ,

gollf 4

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Sht 23:26 ,

Bmw e36

Histora e veturës

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Sht 15:11 ,

vw gollf 4.

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Sht 14:40 ,

VW Golf 2

Histora e veturës

450 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Gush 19:24 ,

Gollf 3/1.9 turbo

Histora e veturës

550 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Gush 21:25 ,

Shitet seat Altea 2.0 tdi 2008 Ndrrim

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Gush 19:17 ,

Shes veturat

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Gush 16:03 ,

Golf 4 Ocean

Histora e veturës

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Gush 20:15 ,

Mercdes a class 2.0 disel 1 vjet rks

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Korr 14:14 ,

Shes golf 2 ne gjendje perfekte 1300

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Korr 23:32 ,

Auto pjes për Gollf 4

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Korr 23:31 ,

Pjes per gollf 4 dizell 4x4

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Korr 23:28 ,

AUTO PJES / Per gollf 4

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Korr 23:27 ,

Kemi pjes per gollf 4

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Korr 00:11 ,

Mercedes b 200 cdi automatic dizell baj ndrrim

Histora e veturës

7 200 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Korr 12:01 ,

Shes golff 2 dizell 1.6

Histora e veturës

1 650 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Korr 10:26 ,

Shes ose ndroj gollf ngjendje tmir rks iskadum

Histora e veturës

700 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Korr 10:26 ,

SHITEN

Histora e veturës

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Korr 09:41 ,

Mercedes a class 2.0 disel 1 vit rks

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Qer 19:00 ,

Bandash per gollf

Histora e veturës

120 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Qer 21:03 ,

Shitet audi 80

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Qer 10:55 ,

shes gollf 4 iardhun nga jashtvendit 2003 shum imir

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Qer 14:42 ,

Tapacira.per..gollf.2.gjeta..4 dyrsh.shum t rujtun

Histora e veturës

10 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Qer 14:36 ,

Shitet

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Qer 09:24 ,

Pompa.t.benxines..per vw.opell.golf.audi.etj .etj

Histora e veturës

15 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Qer 09:23 ,

Bosh.pump.per.mercedes.dizell.190.sh.200.sh

Histora e veturës

50 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Qer 09:22 ,

Shes.pjes.per.merrcedes.190. 200.sh.250.sh 300.sh

Histora e veturës

5 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Qer 09:21 ,

brav.per.dhezje.mercedes.124.190.200.250.300.etj

Histora e veturës

15 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Qer 09:20 ,

Amortizera.federra.per.mercedes.124.190.250 etj

Histora e veturës

10 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Qer 19:44 ,

Shes golf 4 TDI 2001

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Qer 21:14 ,

U shitttttt 800 € fiks

Histora e veturës

980 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Qer 14:31 ,

Gollf 3

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Qer 14:25 ,

Shes gollf 2 dizell 1.6 viti 91

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Gollf 4 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione