Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gollf 5 - Vetura Të gjitha në Kosovë

Audi , 22
Opel , 14
BMW , 8
Citroën , 6
Peugeot , 5
Acura , 4
Renault , 4
Fiat , 3
Volvo , 3
Kia , 2
Škoda , 2
Jaguar , 2
Chevrolet , 2
Mazda , 1
Toyota , 1
Seat , 1
Suzuki , 1
Hyundai , 1
Alpina , 1
Honda , 1
Pontiac , 1
Smart , 1
Ford , 1
MG , 1
Daihatsu , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Gollf 5,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Gollf 5 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 12:48 Vetura , Prishtinë

AUDI A4 1.9 TDI RKS

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:47 Vetura , Prishtinë

GOLF 6 2.0 TDI RKS

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:10 Vetura , Prishtinë

Kamere sigurie dhe gjuetie me bateria

68 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 10:08 Vetura , Prishtinë

Bosch me leter grryse

100 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 10:03 Vetura , Prishtinë

Paisje kunder qenve endacak

16 EUR Price Reduced

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 10:03 Vetura , Prishtinë

��Falas| Laser meter profesional

38 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 09:18 Vetura , Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan

12 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 08:46
Linku:
Vetura , Ferizaj

Jaguar XF 3.0 271PS

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 08:33 Vetura , Ferizaj

Mercedes Benz S 300 Automatik

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:19 Vetura , Prishtinë

GOLF 4 AUTOMATIK 1.9 TDI RKS 9 muj

5 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:11 Vetura , Prishtinë

BICIKLETË ELEKTRIKE MERCEDES BENZ E ARDHUR NGA GJERMANIA

1 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Qer 00:49 Vetura , Gjilan

Shitet motorri për Gollf 5 1.9 Dizell

550 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Qer 22:59 Vetura , Fushë Kosovë

Goll5

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Qer 11:00
Linku:
Vetura , Ferizaj

Jaguar XF 3.0 271PS

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
03 Qer 01:00 Vetura , Ferizaj

Volvo XC90 2006 2.5T Benzin

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Qer 09:25 Vetura , Prishtinë

mercedes vito 109 CDI.. CH

6 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Maj 15:10 Vetura , Pejë

shitet gollf 5 ne gjendje shum tmir

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Maj 01:16 Vetura , Prishtinë

Shitet ndrrohet passat b7 1.6 tdi comfortline 2012

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Maj 14:45 Vetura , Pejë

shitet gollf 5 ne gjendje shum te mir

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Maj 14:42 Vetura , Pejë

Shitet gollf 5 ne gjendje shum te mire

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Maj 05:24 Vetura , Prizren

Shitet passat cc 2.0 dsg

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Pri 22:08 Vetura , Prishtinë

Suzuki SX4 S-Cross 4x4 1.6 D Automatik

12 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Pri 16:28 Vetura , Prishtinë

Shes Audi A1 3X S-Line Brenda dhe Jasht Viti 2011

9 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 14:05 Vetura , Prishtinë

Audi A6 Allroad 3.0 TDI 272ps

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Pri 13:54 Vetura , Prishtinë

Mercedes e220 amg line 2017

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 19:01 Vetura , Dardanë

Pontiac Boneville

16 000 EUR Price Reduced

Viti: 1982
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Mar 21:45 Vetura , Lipjan

VW Gollf 7,5

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Mar 15:49 Vetura , Gjilan

Kemi Pjes për gollf 5

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Shk 21:29 Vetura , Prizren

Jan shit

10 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Shk 13:56 Vetura , Lipjan

GOLLF 5 1.9 TDI VITI I PRODHIMIT 2006 NE EMER TEM PERSONAL 1

5 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 17:56 Vetura , Prizren

Baj ndrrim gollfin 2 dhe traktorin john dere

3 800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
18 Shk 13:33 Vetura , Prishtinë

Shiten pjese per Passat 3c

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Shk 00:09 Vetura , Prishtinë

Golf 5

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 20:53 Vetura , Ferizaj

Shitet gollf 4 dizell tdi i thjesht stage 1 rks 10 muj

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
02 Shk 13:44 Vetura , Prishtinë

audi a3 2.0 tdi

4 200 EUR

23 Jan 11:20 Vetura , Pejë

Gollf 4 1.9 ASZ

4 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 17:04 Vetura , Dardanë

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Jan 11:36 Vetura , Prishtinë

Golf 6 2010 RKS full opsione

7 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 02:49 Vetura , Prishtinë

Shes Audi Q5 2.0 TDI v.p 2018

35 500 EUR

16 Jan 19:43 Vetura , Prishtinë

GOLLF 5 RKS 2004 1.9

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Jan 21:21 Vetura , Gjilan

Shes gollf 5 1.9 tdi

6 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Jan 14:47 Vetura , Prishtinë

Mazda tribute 2.0b 2001 RKS

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Jan 17:17 Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA - 1.7CDTI - 2005 RKS

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Dhj 13:35 Vetura , Besianë

Citroen C4 2006 ( 110 PS )

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Dhj 02:42 Vetura , Prizren

Goma. 4.copa..M+S (195 50.R15 ) 10 € copa

10 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Dhj 12:07 Vetura , Prishtinë

shitet Gollf 4 1.9 TDI Viti 2003 Pacefik Rks 5 muj

3 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
30 Nën 20:15 Vetura , Prizren

Jan shit flm

80 EUR Price Reduced

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Gollf 5 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione