Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gollfi 4 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Acura , 1
Opel , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Gollfi 4,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Gollfi 4 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:53 Vetura , Pejë

Golf 7 4 motion

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Mar 22:29 Vetura , Ferizaj

Shitet golfi 1.6 benzin 049708640

1 150 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
09 Mar 22:09 Vetura , Prishtinë

044 530 714 shitet gollfi 1.6 benxinë rksë 6 mujë

1 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Shk 17:56 Vetura , Prizren

Baj ndrrim gollfin 2 dhe traktorin john dere

3 800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
18 Shk 17:20 Vetura , Pejë

Shitet gollfi ngjendje prefekte

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 22:40 Vetura , Lipjan

Shes golf 4 super gjendje

5 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Shk 13:16 Vetura , Ferizaj

Shitet gollfi

37 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
02 Shk 20:53 Vetura , Ferizaj

Shitet gollf 4 dizell tdi i thjesht stage 1 rks 10 muj

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
22 Dhj 20:41 Vetura , Dardanë

vw golf 4 benzin 1.4 16v

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Nën 14:47 Vetura , Ferizaj

Golf 4

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
17 Qer 11:07 Vetura , Gjilan

Shes gollf 4 dizell viti 2003

3 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Maj 20:36 Vetura , Dardanë

Golf 4 1.9 tdi 12/2003

5 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Shk 17:27 Vetura , Therandë

shitet golf 4 i ardhur nga ch ���� diesel

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Jan 12:15 Vetura , Ferizaj

shitet gollfi 2 GTI oregjinal 2.0

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Jan 18:33 Vetura , Vushtrri

Golf 2

1 350 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Jan 16:30 Vetura , Klinë

Golf 3

Viti: 1994
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Jan 23:25 Vetura , Gjakovë

Gollf 4 .Shitet gollfi.

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
22 Sht 02:28 Vetura , Prishtinë

Golf 6 2.0 nuk jom trektar.

8 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 19:54 Vetura , Viti

Gollfi

Viti: 1996
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Korr 19:54 Vetura , Ferizaj

Gollfi

970 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Korr 19:54 Vetura , Shtime

Gollfi shitet

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Korr 19:34 Vetura , Kaçanik

Golf

900 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Korr 14:23 Vetura , Therandë

Golf 2

2 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Qer 01:02 Vetura , Prishtinë

shitet gollfi ne gjendje shum te mir

930 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Qer 20:43 Vetura , Besianë

shes gollfin 4 viti 2003 tdi

1 050 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 19:53 Vetura , Besianë

shes Golf 4 shum irujtun

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Qer 14:25 Vetura , Gjilan

Shes gollf 2 dizell 1.6 viti 91

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Qer 08:08 Vetura , Drenas

SHITET GOLLFI 4 1.9 ESDI

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Qer 13:48 Vetura , Gjilan

Shes gollf 2 dizell 1.6 viti 91

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Maj 12:21 Vetura , Gjilan

Shes gollf 2 dizell 1.6 viti 91

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Maj 17:50 Vetura , Gjilan

Shes gollf 2 dizell 1.6 viti 91

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Pri 14:40 Vetura , Gjilan

i shituuuur Shes Golf 4 1.9TDI Automatik tiptronik

4 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 20:07 Vetura , Gjilan

Shes gollf 4 atomatik 1.6 benxin viti 2001

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Dhj 18:55 Vetura , Kastriot

Shes Gollfin 2 4×4 dizell

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Dhj 20:14 Vetura , Lipjan

Shitet 600euro dizell rks 18.4.2020

600 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Nën 21:06 Vetura , Fushë Kosovë

Gollfi gollfi

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Tet 20:00 Vetura , Prishtinë

Gollf

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Tet 20:58 Vetura , Gjilan

i shituuuur Shes Golf 4 1.9TDI

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Gush 22:37 Vetura , Skenderaj

Golf 4 TDI

3 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Gush 08:17 Vetura , Mitrovicë

gollf 4 ocean i bom aksidentum

3 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 12:37 Vetura , Burim

Shitet Gollfi

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Qer 17:47 Vetura , Burim

Shitet Gollfi

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Qer 00:12 Vetura , Burim

Shitet Gollfi

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Qer 00:44 Vetura , Prishtinë

Shitet GOLLFI

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Qer 17:14 Vetura , Burim

Shitet Gollfi

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Qer 15:06 Vetura , Gjilan

gollf 4 tip top

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Qer 09:05 Vetura , Gjilan

shitet gollf 4

4 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Maj 12:19 Vetura , Gjakovë

Gollf 3.Shitet gollfi

1 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Pri 21:55 Vetura , Prishtinë

opel vectra 1.8 plin benzin rks 5muj me klim

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Gollfi 4 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione