H1 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Hyundai , 22
Opel , 7
Hummer , 6
Audi , 4
Bentley , 1
BMW , 1
Honda , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe H1,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj H1 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

22 Maj 21:34 ,

Honda H1

Histora e veturës

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Pri 06:49 ,

Hummer H1

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
08 Pri 08:36 ,

Hummer H1 2.8 automatic 2004

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
19 Mar 23:43 ,

Honday H1 kombi

Histora e veturës

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Mar 21:32 ,

Hyundai H1

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Jan 02:27 ,

Hummer H1

Histora e veturës

2 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
29 Tet 13:30 ,

opel astra h

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 23:10 ,

Honda H1

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Sht 13:14 ,

hyundai H1

Histora e veturës

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Jan 16:30 ,

Opel astra

Histora e veturës

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Jan 18:34 ,

Shitet kombi

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Gush 18:54 ,

Honda H1

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Maj 17:09 ,

Astra H1.7

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Pri 11:26 ,

Shes Hyundai H1 2.5Dizel - 2006

Histora e veturës

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
08 Mar 15:16 ,

Shes kombin

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Jan 12:24 ,

��Rent a Car��

Histora e veturës

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Jan 11:48 ,

��Rent A Car��

Histora e veturës

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Jan 11:48 ,

��Rent a Car��

Histora e veturës

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Jan 11:48 ,

��Rent a Car��

Histora e veturës

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Jan 11:48 ,

��Rent a Car ��

Histora e veturës

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Dhj 18:21 ,

Hummer h1

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Dhj 18:20 ,

Hummer H1

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Dhj 15:31 ,

OPEL ASTA 1.7 H1 CDTI 2009

Histora e veturës

2 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 18:51 ,

hyundai h1 2004

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Sht 19:43 ,

Ushitt

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Jan 16:17 ,

Hyundai H1 dizel

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Dhj 09:12 ,

Aster h1.6benxin me tabela ch perfekte 2006

Histora e veturës

1 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Dhj 15:09 ,

Shitet vetura Opel Astra H1.7 CDTI

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Tet 12:58 ,

Kombi Hyundai transporter 2004 rks

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
15 Maj 16:48 ,

Hyundai H1 Travel Diesel RKS

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Shk 22:44 ,

Hyundai H1 Diesel 2000

Histora e veturës

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Dhj 17:14 ,

Shes kombi hyundai h1

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Nën 21:59 ,

shitet

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Tet 07:57 ,

Hyundai H1 2.0 dizel -00

Histora e veturës

590 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 19:14 ,

Honday h1 2.5 dizell

Histora e veturës

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Sht 21:49 ,

Opel Astra H1.3 Diesel

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Sht 16:23 ,

Handy h1

Histora e veturës

2 300 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Gush 14:28 ,

Shitet vetura Hyundai

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Gush 01:24 ,

Hyundai H1 2.5 diesel

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Gush 22:10 ,

Shitet hyundai h1

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Dhj 16:34 ,

Hummer H1 benzin -02

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj H1 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione