H1 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

Hyundai , 21
Opel , 7
Hummer , 6
Audi , 4
Bentley , 1
BMW , 1
Honda , 1
Sot 12:11 ,

Honday H1 kombi

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Jan 15:16 ,

Audi A8 ASR RKS 1 vit NDRRIM i Mundshem

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Jan 02:27 ,

Hummer H1

2 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
02 Jan 23:24 ,

Hummer H1 2.8 automatic 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
29 Tet 13:30 ,

opel astra h

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 23:10 ,

Honda H1

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Sht 13:14 ,

hyundai H1

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Jan 16:30 ,

Opel astra

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Jan 18:34 ,

Shitet kombi

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Tet 12:29 ,

Honda H1

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Gush 18:54 ,

Honda H1

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Maj 17:09 ,

Astra H1.7

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Maj 23:31 ,

Hummer h1 6.0 dizel

55 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
03 Pri 11:26 ,

Shes Hyundai H1 2.5Dizel - 2006

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
08 Mar 15:16 ,

Shes kombin

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Jan 12:24 ,

��Rent a Car��

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Jan 11:48 ,

��Rent A Car��

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Jan 11:48 ,

��Rent a Car��

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Jan 11:48 ,

��Rent a Car��

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Jan 11:48 ,

��Rent a Car ��

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Dhj 18:21 ,

Hummer h1

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Dhj 18:20 ,

Hummer H1

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Dhj 15:31 ,

OPEL ASTA 1.7 H1 CDTI 2009

2 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 18:51 ,

hyundai h1 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Sht 19:43 ,

Ushitt

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Jan 16:17 ,

Hyundai H1 dizel

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Dhj 09:12 ,

Aster h1.6benxin me tabela ch perfekte 2006

1 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Dhj 15:09 ,

Shitet vetura Opel Astra H1.7 CDTI

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Tet 12:58 ,

Kombi Hyundai transporter 2004 rks

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
15 Maj 16:48 ,

Hyundai H1 Travel Diesel RKS

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Shk 22:44 ,

Hyundai H1 Diesel 2000

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Dhj 17:14 ,

Shes kombi hyundai h1

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Nën 21:59 ,

shitet

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Tet 07:57 ,

Hyundai H1 2.0 dizel -00

590 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 19:14 ,

Honday h1 2.5 dizell

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Sht 21:49 ,

Opel Astra H1.3 Diesel

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Sht 16:23 ,

Handy h1

2 300 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Gush 14:28 ,

Shitet vetura Hyundai

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Gush 01:24 ,

Hyundai H1 2.5 diesel

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Gush 22:10 ,

Shitet hyundai h1

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Dhj 16:34 ,

Hummer H1 benzin -02

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim