Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Honda civic - Vetura Të gjitha në Kosovë

Honda , 100
Audi , 39
BMW , 24
Opel , 14
Peugeot , 10
Renault , 9
Ford , 8
Hyundai , 6
Seat , 5
Citroën , 4
Fiat , 4
Lancia , 4
Škoda , 4
Smart , 4
Chevrolet , 2
Daihatsu , 2
Porsche , 2
Suzuki , 2
Toyota , 2
Volvo , 2
Aixam , 1
Dacia , 1
Jeep , 1
MINI , 1
Pontiac , 1
Rover , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Honda civic,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Honda civic Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 04:55 Vetura , Prishtinë

RENAULT LAGUNA 2.0 DCI 2008

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 04:55 Vetura , Prishtinë

MERCEDES C CLAS 200 CDI,VITI 2015,RKS---MUNDESI NDRRIMI

16 500 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:03 Vetura , Prishtinë

Kamere sigurie dhe gjuetie me bateria

68 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 00:03 Vetura , Prishtinë

Paisje kunder qenve endacak

16 EUR Price Reduced

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 00:02 Vetura , Prishtinë

Bosch me leter grryse

100 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 23:56 Vetura , Prishtinë

��Falas| Laser meter profesional

38 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 23:56 Vetura , Prishtinë

Peshore digjitale e gjepit

15 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 23:38 Vetura , Prishtinë

Jetta 1.6 benzin , 22 vite 1 Pronar , 2350 €

2 350 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:55 Vetura , Mitrovicë

Golf 4 EDITION 209 mi km ����

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:51 Vetura , Prishtinë

Skoda superb 2.0tdi 2018

13 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:23 Vetura , Prishtinë

BICIKLETË ELEKTRIKE MERCEDES BENZ E ARDHUR NGA GJERMANIA

1 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:18 Vetura , Prishtinë

SCODA YETI 2017*2.0*AUTOMATIC*4x4

13 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:57 Vetura , Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan

12 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 15:19 Vetura , Fushë Kosovë

Blejm vetura ne gjith Kosoven

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:18 Vetura , Prishtinë

BLEJ VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 15:17 Vetura , Fushë Kosovë

Blejm vetura per pjes

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:16 Vetura , Prishtinë

BLEJ VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 15:16 Vetura , Prishtinë

BLEJM TOURAN TE AKSIDENTUAR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 10:12 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA NE GJITH KOSOVEN

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:57 Vetura , Skenderaj

Passat B8 2.0 Automatik Mundesi Ndrrimi

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:57 Vetura , Skenderaj

E220d 4matic 2019 Digital Tacho Ndrrim I Mundshem

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Qer 16:36 Vetura , Prishtinë

VW CADDY 2.0 TDI I POSARDHUR NGA GJERMANIA

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 14:35 Vetura , Prishtinë

VW Passat 1.9 TD(I)

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Qer 09:25 Vetura , Prishtinë

mercedes vito 109 CDI.. CH

6 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Qer 07:15 Vetura , Pejë

Mercedes-Benz E270

5 600 EUR

30 Maj 21:22 Vetura , Prishtinë

Blej vetura te aksidentume

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 22:16 Vetura , Mitrovicë

Pikap caddy

750 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
28 Maj 19:38 Vetura , Prishtinë

T4 1.9 turbo

Viti: 1999
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
27 Maj 17:58 Vetura , Prishtinë

Honda Civic

7 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Maj 11:48 Vetura , Ferizaj

FIAT SCUDO 2.0

1 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 08:47 Vetura , Skenderaj

VW UP 2016 Club Veq Me Dogan

Viti: 2016
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
24 Maj 01:20 Vetura , Prishtinë

PASSAT 2.0 BLUEMOTION

10 500 EUR

22 Maj 15:58 Vetura , Prishtinë

BLEJM GOLF 6 TE AKSIDENTUAR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 08:43 Vetura , Prishtinë

AUDI SQ5 OKAZIIIIOOOOOONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

43 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
20 Maj 23:55 Vetura , Prishtinë

Shes golf 2 1.6dizel 044738680

1 EUR

20 Maj 13:03 Vetura , Gjilan

Jeep

12 300 EUR Price Reduced

17 Maj 14:44 Vetura , Skenderaj

Blejm vetura

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Maj 14:44 Vetura , Prishtinë

Blej vetura te aksidentuara

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 14:44 Vetura , Prishtinë

BLEJM PASSAT TE AKSIDENTUAR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Maj 14:44 Vetura , Prishtinë

BLEJM GOLF 7 TE AKSIDENTUAR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Maj 14:43 Vetura , Klinë

Blejm vetura

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 14:43 Vetura , Prishtinë

Blejm vetura

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 14:43 Vetura , Rahovec

Vetura per pjes

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Maj 14:43 Vetura , Prishtinë

BLEJM TIGUAN TE AKSIDENTUAR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Maj 17:53 Vetura , Gjakovë

Shes Vw Caddy 1.9 Sdi

2 100 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Maj 15:21 Vetura , Prishtinë

2020 Mercedes-Benz S560

60 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Honda civic | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione