Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Hundai - Vetura Të gjitha në Kosovë

Hyundai , 101
Audi , 2
Honda , 1
Opel , 1
Renault , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Hundai,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Hundai Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

11 Maj 23:31 Vetura , Prizren

VW Touran 2012 Automatik

1 EUR

16 Shk 15:23 Vetura , Prishtinë

Shitet hundai sanatafe 2.2 dizell

5 500 EUR Price Reduced

04 Dhj 20:06 Vetura , Lipjan

Hundai benzin 1.3 ekstra i rujtun rks 6 muj

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Nën 12:44 Vetura , Rahovec

shitet hundai ix35

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Korr 23:29 Vetura , Drenas

Shitet Hundai IX35 4Motion

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Qer 01:20 Vetura , Ferizaj

(Pjesë) per Hundai kombi

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Maj 13:25 Vetura , Pejë

Hundai

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Maj 15:06 Vetura , Gjakovë

Shitet Hundai 2.5

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Maj 11:44 Vetura , Mitrovicë

Hundai IX35 4Motion

10 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 22:32 Vetura , Ferizaj

(Pjesë) per Hundai kombi

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Pri 18:46 Vetura , Gjilan

Hyundai Santa Fe

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 16:16 Vetura , Pejë

Shitet

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Pri 23:25 Vetura , Ferizaj

(Pjesë) per Hundai kombi

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Pri 17:53 Vetura , Prishtinë

Shitet Hundai me mundesi Nderrimi

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Mar 22:46 Vetura , Ferizaj

(Pjesë) per Hundai

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Mar 08:27 Vetura , Lipjan

Hyndai benzin 1.4 tip top regjistrim 1vit

2 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
23 Mar 22:09 Vetura , Ferizaj

(Pjesë) per Hundai kombi

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Mar 08:58 Vetura , Ferizaj

Pjesë per Hundai

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Shk 14:20 Vetura , Vushtrri

Hundai 2.5 dizell

2 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
04 Nën 17:01 Vetura , Pejë

Shitet hundai ndrim veq me kombi shtoi edhe pare

1 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Gush 17:50 Vetura , Pejë

shitet hundai me 160 mij kalume viti 91 regjistrim 1 vit 1.

999 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Qer 13:53 Vetura , Pejë

Shes ose ndroj hundai rks shum shum ngjendje tmir

1 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 07:06 Vetura , Pejë

Hyundai Snta Fe

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Mar 18:59 Vetura , Prizren

Shitet hyundai i20 2012

5 100 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Jan 18:35 Vetura , Ferizaj

Xhip 4x4

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Jan 23:09 Vetura , Ferizaj

Xhip 4x4

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Dhj 15:30 Vetura , Ferizaj

xhip gjip hondai terracan

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Dhj 13:18 Vetura , Ferizaj

Hundai xhip 4x4

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 19:20 Vetura , Ferizaj

Hondai xhip gjip terracan

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Nën 22:02 Vetura , Ferizaj

hundai xhip Gjip

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Korr 09:35 Vetura , Pejë

Hyundai

13 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Korr 20:58 Vetura , Artanë

Blej vetura me rks dhe denime

24 Qer 14:07 Vetura , Pejë

Hundai Santa Fe Super Qmim Gjendje shume te Mire

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Qer 16:34 Vetura , Drenas

Hundai 1.6 dizell (2015)

5 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Qer 07:03 Vetura , Prishtinë

Shitet xhipi hundai 2005 2.0 dizell

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Qer 15:21 Vetura , Shtime

Shitet Hyundai terracan

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Maj 22:26 Vetura , Pejë

Shitet hundai me 148 mij kalume.liber garanciom

999 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Jan 12:27 Vetura , Pejë

Shes ose ndroj me kombi tmadh shtoj pare

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Jan 23:49 Vetura , Pejë

Shes ose ndroj me kombi t madh shtoj pare

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Jan 15:44 Vetura , Pejë

Shes ose ndroj me kombi t madh shtoj pare

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 09:25 Vetura , Burim

HUNDAI LANTRA 1998

800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Jan 15:44 Vetura , Ferizaj

hundai 4x4

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Gush 18:24 Vetura , Shtime

Hundai 4X4

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 00:48 Vetura , Mitrovicë

shes ose ndroj gjipin mitcubishi (hundai) galloper

4 950 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Qer 15:12 Vetura , Pejë

U SHITE FLM MERRJEP

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Maj 08:42 Vetura , Pejë

xhipi Hundai tucson

6 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Mar 21:08 Vetura , Klinë

Huandai tucson

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 22:53 Vetura , Prishtinë

Hundai i30

6 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
12 Jan 10:30 Vetura , Lipjan

1200

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 17:24 Vetura , Lipjan

1200€

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Hundai | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione