Hundai | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

Hyundai , 83
Audi , 2
Honda , 1
Opel , 1
Renault , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Hundai , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Hundai Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

16 Dhj 18:46 ,

U Shit FLM ��

1 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Tet 07:57 ,

Hyundai H1 2.0 dizel -00

590 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Dhj 15:52 ,

Hundai sonata

750 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Jan 09:25 ,

HUNDAI LANTRA 1998

800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 09:04 ,

Renault Clio 1.4B -92

950 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Maj 22:26 ,

Shitet hundai me 148 mij kalume.liber garanciom

999 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Jan 10:30 ,

1200

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 17:24 ,

1200€

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 11:05 ,

1200 euro

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Jan 12:49 ,

1200€

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Jan 14:11 ,

1200

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Jan 13:41 ,

1200

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Jan 12:28 ,

1200€

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Jan 10:49 ,

1200 euro

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Jan 17:32 ,

1200€

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Jan 14:55 ,

urgjent ,1200 euro

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Jan 10:30 ,

1200 euro

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 18:13 ,

1200€

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 11:33 ,

hundai

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 11:13 ,

hundai

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Dhj 15:30 ,

xhip gjip hondai terracan

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Dhj 13:18 ,

Hundai xhip 4x4

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 18:04 ,

Shitet ose Nderrohet Opel Omega

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 19:20 ,

Hondai xhip gjip terracan

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Korr 18:15 ,

Kombi

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Jan 10:59 ,

URGJENT, 210O EURO

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Jan 19:24 ,

urgjent,2100 euro

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Dhj 10:47 ,

2100€

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Dhj 10:38 ,

Urgjent,2100€

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Dhj 12:38 ,

Aksion,2100 €

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Dhj 10:21 ,

Urgjent, 2100€

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 11:55 ,

Hyundai Santa Fe benzin+gaz

2 150 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Dhj 20:56 ,

2300

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Dhj 16:53 ,

Shitet 2300€

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Nën 13:14 ,

Urgjent,2300

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Nën 19:39 ,

2300

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 11:11 ,

Aksion,2300

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 11:06 ,

2300€

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 19:54 ,

Acion, 2300€

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 17:46 ,

Shitet urgjent,2300€

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Tet 17:10 ,

Aksion,2500

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 16:04 ,

2500€

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Nën 22:02 ,

hundai xhip Gjip

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Gush 13:03 ,

Hundai accent

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Jan 18:43 ,

Hyundai Accent dizel -06

2 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Jan 12:27 ,

Shes ose ndroj me kombi tmadh shtoj pare

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Jan 23:49 ,

Shes ose ndroj me kombi t madh shtoj pare

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Jan 15:44 ,

Shes ose ndroj me kombi t madh shtoj pare

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 11:35 ,

Shitet

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Nën 18:09 ,

Shes Hundai kamionet

2 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Hundai | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim