Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Hyndai - Vetura Të gjitha në Kosovë

Hyundai , 184
Opel , 29
BMW , 10
Audi , 6
Renault , 4
Škoda , 4
Peugeot , 3
Fiat , 2
Ford , 2
Acura , 1
Bugatti , 1
Chevrolet , 1
Citroën , 1
Daewoo , 1
Honda , 1
Jaguar , 1
Kia , 1
Porsche , 1
Seat , 1
Suzuki , 1
Toyota , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Hyndai,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Hyndai Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 00:27 Vetura , Pejë

Opel Zafira 1.8 Benxin viti 2001 RKS 4 Muaj

2 450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:27 Vetura , Pejë

Golf 1.9 TDI

1 400 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:12 Vetura , Besianë

SHITET CAMARO MODEL ZL1 RKS

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Sht 14:33 Vetura , Pejë

Renault Twingo 1.3 Benxin viti 2003

1 050 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Sht 12:07 Vetura , Pejë

Opel Kadet 1.3 Benxin RKS

590 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
22 Sht 12:03 Vetura , Pejë

Shkoda Praktik 1.4 TDI viti 2007 me dogan te paguar

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Sht 11:59 Vetura , Pejë

Opel Corsa 1.2 Benxin RKS 8 Muaj

2 450 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Sht 11:55 Vetura , Pejë

Shkoda Octavia 1.6 TDI viti 2014 RKS 1 VIT

5 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
22 Sht 11:51 Vetura , Pejë

Citroen Berlingo 1.9 Diesel viti 2005

1 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 11:11 Vetura , Pejë

Passat 1.9 TDI viti 2002 RKS 8 Muaj

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
22 Sht 10:59 Vetura , Pejë

Opel Corsa GSI z 1.8 Benxin viti 2002 Per Pjese

1 050 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Sht 10:59 Vetura , Pejë

Ford Ka 1.2 Benxin per pjes

360 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Sht 10:51 Vetura , Pejë

Golf 3 1.9 TDI

1 450 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Sht 14:42 Vetura , Pejë

AUDI S8

58 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Sht 11:35 Vetura , Prishtinë

Shitet Hyndai i20 1.2 Benzin 2013 BlueEco me dogan

6 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Sht 08:58 Vetura , Prishtinë

Seat Leon 1.6 TDI

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Sht 23:23 Vetura , Pejë

Golf 7 R

26 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Sht 23:23 Vetura , Pejë

Golf 7.5

18 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 23:23 Vetura , Pejë

Golf 7 GTI

17 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Sht 08:36 Vetura , Prishtinë

BMW X5 30D Xdrive Rks 8 muaj

11 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 20:46 Vetura , Pejë

BMW 435xd M

25 650 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 18:56 Vetura , Prishtinë

BMW 220 190HP 2017 7 KARRIKA

15 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Gush 20:15 Vetura , Pejë

Hyndai Tucson 2018 2.0D Me TVSH te zbritshme

19 947 EUR

19 Gush 13:56 Vetura , Besianë

BMW 750i 450ps FACELIFT VITI 2013 RKS

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 03:09 Vetura , Prizren

Hyndai

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Qer 11:26 Vetura , Besianë

RENO KANGOO 1.5D VITI 2015 VEQ ME DOGAN

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Qer 10:10 Vetura , Besianë

VW GOLF 8 2.0 GTD 50mi km VEQ ME DOGAN

Viti: 2021
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
20 Qer 08:44 Vetura , Besianë

VW CRAFTER 2.5 T(DI) 6 SHPEJCI VITI 2010 PA DOGAN

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 10:20 Vetura , Burim

Golf 7.5 Facelift ne super gjendje

1 EUR

16 Maj 17:10 Vetura , Burim

Shes pjes per hyundai santa fe benzin

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Maj 03:00 Vetura , Besianë

BMW X5 30D X-drive M-packet RKS 79.000km

Viti: 2019
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
01 Pri 15:03 Vetura , Deçan

Galloper 3.0 Benzin V6 Rks

5 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Mar 16:14 Vetura , Gjakovë

Hyndai i20 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Mar 14:40 Vetura , Drenas

shes hyndai

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Mar 00:18 Vetura , Gjilan

Opel 1.6 cdti automatik 2013 i doganuar nga ch

6 200 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Shk 16:50 Vetura , Prizren

Shes kerin Hyndai ix35 2.0 crdi 4x4 full option

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Shk 22:36 Vetura , Lipjan

Hyndai benzin 1.3 rks 1 vit

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Jan 12:56 Vetura , Ferizaj

Gjipi hyndai

7 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
25 Jan 02:33 Vetura , Gjilan

Hyndai tarracan

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Jan 12:55 Vetura , Prishtinë

Hyndai i30. 1.6 dizel

55 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Jan 14:36 Vetura , Prishtinë

Hyndai i30 1.6 dizel

55 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Jan 23:11 Vetura , Viti

Pjes hyndai elantra 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Jan 23:01 Vetura , Viti

Pjes Hyndai accent 3klipsh 1.5 CRDI

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Dhj 14:27 Vetura , Mitrovicë

hyndai

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Dhj 06:51 Vetura , Prishtinë

Hyndai me regjistrim 1vit benzin klim shum gjendje t mir

123 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Nën 17:52 Vetura , Klinë

Shitet Opel Vectra 2.0 Benzin

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Tet 22:10 Vetura , Prizren

Skoda

3 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 17:36 Vetura , Gjilan

hyndai 2.0 Regjistrim 7 muj

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Sht 08:17 Vetura , Prishtinë

Passat 3c 2.0 DSG 1 bregasni

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Hyndai | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione