Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Interier | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 266
Audi , 180
BMW , 154
Peugeot , 75
Fiat , 56
Renault , 54
Ford , 44
Citroën , 30
Seat , 21
Rover , 14
Alfa Romeo , 13
Land Rover , 10
Škoda , 10
MINI , 7
Smart , 7
Hyundai , 6
Chevrolet , 5
Nissan , 5
Isuzu , 4
Jeep , 4
Tata , 4
Dacia , 3
Jaguar , 3
Toyota , 3
Volvo , 3
Honda , 2
Lancia , 2
Mazda , 2
Suzuki , 2
Daewoo , 1
Kia , 1
Zastava , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Interier,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Interier Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:04 Vetura , Mitrovicë

Golf 2.0 tdi manual 6 shpejci 140ps

Viti: 2009
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 08:15 Shitorja Vetura , Ferizaj

��%OFERTA SUPR SPECJALE 2023 %��Peugeot 307 SW 1.6 HDI 16V

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:15 Shitorja Vetura , Ferizaj

��%OFERTA SUPR SPECJALE 2023 %��SEAT ALLTEA 1.6 TDI

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:15 Shitorja Vetura , Ferizaj

��%OFERTA SUPR SPECJALE 2023 %��Renault Megan III1.6 DCI

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:15 Shitorja Vetura , Ferizaj

��%OFERTA SUPR SPECJALE 2023 %��Seat Ibiza 1.6 TDI

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:15 Shitorja Vetura , Ferizaj

��%OFERTA SUPR SPECJALE 2023 %��Nissan Note 1.5 DCI

5 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:15 Shitorja Vetura , Ferizaj

��%OFERTA SUPR SPECJALE 2023 %��Renault Llaguna 1.5 DCI

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:15 Shitorja Vetura , Ferizaj

��%OFERTA SUPR SPECJALE 2023 %��Opel Meriva 1.7 CDTI

7 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:15 Shitorja Vetura , Ferizaj

��%OFERTA SUPR SPECJALE 2023 %��Renault Scenik III 1.5 DCI

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:15 Shitorja Vetura , Ferizaj

��%OFERTA SUPR SPECJALE 2023 %��Peugeot 308 SW 1.6 e-hdi

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:15 Shitorja Vetura , Ferizaj

��%OFERTA SUPR SPECJALE 2023 %��FIAT 500L 1.3 MJTD

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:15 Shitorja Vetura , Ferizaj

��%OFERTA SUPR SPECJALE 2023 %��Opel Adam-Jam 1.4 Benzin

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:15 Shitorja Vetura , Ferizaj

��OFERTA SUPR SPECJALE 2023��Peugeot 208 1.6 e-HDI

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:15 Shitorja Vetura , Ferizaj

��%OFERTA SUPR SPECJALE 2023 %��OPEL ASTRA J 1.7 CDTI

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:14 Shitorja Vetura , Ferizaj

��%OFERTA SUPR SPECJALE 2023 %��PEUGEOT 508 2.0 HDI

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:14 Shitorja Vetura , Ferizaj

��%OFERTA SUPR SPECJALE 2023%��Peugeot 208 1.6 e-HDI

7 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:14 Shitorja Vetura , Ferizaj

��%OFERTA SUPR SPECJALE 2023 %��Seat Altea 2.0 TDI

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:14 Shitorja Vetura , Ferizaj

��%OFERTA SUPR SPECJALE 2023 %��Citroen DS3 1.6 i 16V Turbo

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 07:42 Vetura , Prishtinë

AUDI A4 1.9 TDI RKS

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:42 Vetura , Prishtinë

CITROEN C-ELYSEE 1.6 DIESEL 2017 RKS

6 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 03:04 Vetura , Ferizaj

Audi A3�������� 170 ps

11 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 03:03 Vetura , Prishtinë

Golf 4 1.9 tdi

3 950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 02:59 Vetura , Klinë

Shes Golf 4 1 VIT REGJISTRIM (RKS)

4 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 02:55 Vetura , Vushtrri

Mercedes Benz C 220 , Automatik Tiptronik , Classic

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:37 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 5 1.9 TDI 77 KW - GOAL - EKSTREM I RUAJTUR - 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:27 Vetura , Prishtinë

AUDI 80 DIZEL 1.9 REGJISTRIM 19.07.2023

1 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:02 Vetura , Viti

KIA SORENTO 2.5 DIZELL 4x4 2005 AUTOMATIK RKS 7 MUJ

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 18:52 Vetura , Prishtinë

Shitet Audi A4 Automatik

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:51 Vetura , Prishtinë

Shitet Audi A4 2.0

10 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:02 Vetura , Burim

Ford Ranger

7 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:10 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 5 2.0 TDI 103 KW - 6 SHPEJTSI - FULL EKSTRA - 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:18 Vetura , Lipjan

AUDI A4 2.0TDI AUTOMATIK VITI 2013

12 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:15 Vetura , Prishtinë

PASSAT 2.0 TDI 190 PS 4 MOTION R LINE AUTOMATIK FACELIFT

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:09 Vetura , Prishtinë

MERCEDES GLC 250 CDI 4 MATIC AMG LINE 204 PS

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 13:09 Vetura , Prishtinë

BMW 520D SPORT PACKET 184 PS AUTOMATIK

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:06 Vetura , Mitrovicë

Shitet golfi 4

6 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:40 Vetura , Prishtinë

BMW 216D vit 2017����

15 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:36 Vetura , Prishtinë

Renault Clio 1.5 Dizel me Klimë v.p. 2012 RKS

5 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:38 Vetura , Shtime

Shitet Vetura Mini Coper sport

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 07:37 Vetura , Shtime

Shitet vetura mini cooper s

7 900 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Mar 19:40 Vetura , Lipjan

SKODA OCTAVIA

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Mar 12:47 Vetura , Mitrovicë

Shes Audi 80

1 600 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Mar 10:20 Vetura , Prishtinë

Audi A3 Sportback 2018 2.0 135k tkalume virtual cockpit

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Mar 11:29 Vetura , Ferizaj

VW Tiguan Rline 190ps

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 09:57 Vetura , Besianë

Polo 1.6 DSG R-line

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 18:06 Vetura , Prishtinë

SHES PASAT 1.9 TDI VITI 1990

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Mar 10:04 Vetura , Prishtinë

Tel & Viber +383/049595328 SKODA OCTAVIA 2.0 184PS AUTOMATI

2 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Mar 09:46 Vetura , Prishtinë

VW Passat 1.9 TDI

1 750 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Interier | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione