Isuzu | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Isuzu , 83
Opel , 13
BMW , 4
Ford , 3
Toyota , 2
Audi , 1
Chrysler , 1
Fiat , 1
Hyundai , 1
Nissan , 1
Peugeot , 1
Seat , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Isuzu,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Isuzu Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 20:24 ,

Jetta 1.6 benzin , 1 Pronar 20 vite , CMIMI FIX 1999 €

1 999 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:24 ,

Jetta 1.6 benzin , 1 Pronar 20 vite , CMIMI FIX 1999 €

1 999 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:51 ,

isuzu

2 500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:30 ,

Xhip Opel Camo 3.1 TD

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 21:44 ,

MERCEDES BENZ GLK 220 �������� PANORAM AMG LINE

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Maj 07:31 ,

Frontera 2.8 turbo.diezell.motorr Japan.rks.23.09.2021

2 300 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Pri 12:08 ,

Mercedes GLK 220 ����PANORAM AMGLINE 01.10.2020 i doganuar

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Pri 09:48 ,

Mercedes Benz GLK 220 �������� PANORAM AMG LINE

19 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Pri 21:29 ,

Bmw e30. Bmw kock

4 400 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 13:19 ,

Shes bandash te thjesht me goma numer 16

170 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Pri 18:59 ,

Isuzu Troper 2.8 disel

3 250 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Pri 20:42 ,

Shiten pjes isuzu frontera

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Mar 10:12 ,

Chrysler pt cruiser 2.2 diesel 2005

2 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Mar 23:27 ,

isuzu

77 777 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Mar 18:14 ,

Opel campo 3.1 isuzu

3 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Mar 14:26 ,

isuzu

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 20:19 ,

Braniku sport - Ford Fiesta mk5

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Jan 18:03 ,

shitet isuzu trooper 2.8 turbo interkooler per pjes

10 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Jan 20:43 ,

Minibus Isuzu

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Jan 00:46 ,

Audi A4

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Jan 22:39 ,

Isuzu Troper 2.2

1 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
26 Nën 02:41 ,

Terracan 2.9 Crdi

5 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 18:14 ,

TOYOTA LANDCRUISER

9 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Nën 19:28 ,

shes motorr 2.8 turbo diesel komplet me diferencial

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
23 Nën 15:24 ,

***E SHITUR*** Toyota Hilux, Turbo

6 500 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
23 Nën 13:31 ,

***I SHITUR*** Land Rover Defender 2.5 TDI

8 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Nën 13:08 ,

***I SHITUR*** Land Rover Defender 130 TDI

9 000 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Nën 16:45 ,

shitet motorr isuzu troper 2.8 turbo dizel

476 362 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Nën 13:31 ,

Shitet

1 300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Nën 18:48 ,

Pjese per mercses gl 350 viti 2013

50 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
08 Tet 01:16 ,

Ford Fiesta 1.6 16V Sport /Klim/ABS

3 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Sht 18:32 ,

Isuzu Trooper dizel

6 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Korr 17:28 ,

Isuzu Trooper

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Korr 12:45 ,

Isuzu Troper

1 400 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 18:02 ,

Volkswagen T5 1.9 Tdi 2006 (Me dogan)

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Qer 09:53 ,

Shitet Vetura

5 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Pri 19:09 ,

Shitet Isuzu troper 2.8 disel

1 900 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 00:17 ,

Shes Autobuza Iveco dhe modele te ndryshme

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Pri 20:01 ,

Shitet BMW Urgjent

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 01:10 ,

Shitet Isuzu troper 2.6 urgjent

1 850 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Pri 19:38 ,

Shitet isuzu troper 2.8 dizel gjendje perfekte

1 800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Mar 11:10 ,

Bmw e36 325i

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Shk 19:24 ,

Isuzu troper 2.8turbo

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Jan 22:32 ,

Shitet Isuzu Trooper 4x4

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Jan 10:42 ,

Isuzi Trooper

3 800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
12 Dhj 20:23 ,

Isuzu Pick up dizel 2009

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Nën 19:32 ,

Isuzu Trooper

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Nën 13:58 ,

Isuzu Trooper

5 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
08 Nën 19:09 ,

Isuzu troper

2 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Tet 12:10 ,

Isuzu trooper

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Isuzu | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Isuzu në kategorinë Vetura | BMW | 530 | Seri 5
  • isuzu në kategorinë Vetura | Opel | Monterey
  • Isuzu në kategorinë Vetura | Toyota | Model tjetër
  • Isuzu në kategorinë Vetura | VW Volkswagen
  • Isuzu troper në kategorinë Vetura | Jeep | Cherokee
  • Isuzu në kategorinë Vetura | Toyota | 4-Runner
  • Isuzu në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Isuzu në kategorinë Makina për kamping
  • isuzu në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • isuzu troper në kategorinë Të tjera

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione