Jeep Cherokee | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

Jeep , 337
Opel , 181
Audi , 177
BMW , 167
Peugeot , 63
Renault , 63
Fiat , 60
Ford , 59
Citroën , 42
Seat , 24
Škoda , 16
Alfa Romeo , 12
Smart , 12
Toyota , 11
Hyundai , 10
Mazda , 8
Nissan , 7
Chevrolet , 6
Volvo , 6
Porsche , 5
Honda , 4
Kia , 4
Lancia , 4
MINI , 4
Rover , 4
Chrysler , 3
KTM , 3
Ssangyong , 3
Acura , 2
Aixam , 2
Suzuki , 2
Artega , 1
Daihatsu , 1
Dodge , 1
Jaguar , 1
Lincoln , 1
MG , 1
Pontiac , 1
Subaru , 1
Wiesmann , 1
Zastava , 1
15 Jan 11:43
Linku:
Shitorja ,

BMW F20 116i Sport Line

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Sot 04:14 ,

VW GOLF 7 2.0 TDI Highline

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 04:13 ,

Mercedes-Benz GLK 320 CDI 4Matic

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:12 ,

SHES PIKAPIN OPEL COMBO 1.7 DTI 2004 = 2.200 euro

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 04:12 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005=2.300 euro

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 04:12 ,

SHES 4 GOMA PER KOMBA 195/65/16 C

85 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:28 ,

OPEL COMBO 1.3 Dizel / VITI 2011

3 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 00:28 ,

OPEL COMBO 1.3 DIZEL / VITI 2011

3 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 00:20 ,

RENAULT SCENIC 1.9 DIZELL / VITI 2000

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:20 ,

PEUGEOT 1.6 HDI / VITI 2008

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:39 ,

Audi A3 2.0 TDI Manuel RKS

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:17 ,

BMW X1 2012 X-Driver I Doganuar ����

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:10 ,

Shitet Opel Corsa 1.3CDTI EcoFlex viti 2011

59 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 23:10 ,

Shitet BMW 520D 2012

45 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:40 ,

VW T6 2011 2.0 TDI

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:40 ,

VW CADDY 2.0 TDI 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:40 ,

VW CADDY 2.0 TDI 7 ULSE

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:40 ,

VW CADDY TDI 2014 ME DOGAN

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:40 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:40 ,

Caddy TDI me klime me tvsh

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:40 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:39 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:26 ,

Pasat

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:25 ,

citroen c3 exlusive

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:13 ,

Shirit LED shumëngjyrësh 30 metra

49 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 22:12 ,

Detektor tymi dhe zjarri 85db

19 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:10 ,

Sensor zëri, rrymë 220V për fikje/ndezje të dritës

12 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 22:10 ,

Micro SD Card 512GB karte memorje high speedU3

39 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 22:09 Shitorja ,

AUDI A3 1.6 TDI AUTOMATIK 2013 FULL OPSIONE

10 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:56 ,

Gjip Mazda Cx7 ,2.2 diesel 4x4 ,vp2011,8 muj Rks

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:35 ,

Jeep cherokee 2.8 -2006 Pjese

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 21:25 ,

OPEL CORSA D 1.3 CDTI 5 DYER I DOGANUAR 2011

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:25 ,

FIAT PUNTO 1.3 MULTIJET I DOGANUAR 2012

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:24 ,

PEUGEOT 308 1.6 HDI 6 SHPEJTSI I DOGANUAR 2015

7 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:24 ,

Audi a6 quattro matrix

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:24 ,

SHKODA OCTAVIA 1.9 TDI TABELA RKS 2010

4 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:24 ,

SEAT IBIZA 1.6 TDI I DOGANUAR 5DYER 2011

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:23 ,

MERCEDES A160 CDI FACE LIFT AUTOMATIK I DOGANUAR 2011

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:23 ,

FIAT PUNTO EVO 1.3 MULTIJET I DOGANUAR 2012

5 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:23 ,

SEAT IBIZA 1.6 TDI STYLE I DOGANUAR 5 DYER 2012

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 21:23 ,

PEUGEOT 308 1.6 HDI PANORAM RKS 2009

4 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:12 ,

VW BORA 1.9 TDI E REGJISTRUAR RKS KLIM - 2000

3 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999


Në fillim