Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Jetta 1.8 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 13
Ford , 7
Audi , 5
BMW , 4
Renault , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Jetta 1.8,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Jetta 1.8 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

26 Mar 09:51 Vetura , Prizren

Bateri ,(100 amper ) gjendje perfekte (50 €)

50 EUR Price Reduced

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Dhj 12:14 Vetura , Prizren

U shit . Ushit e gzoft pronari i ri

1 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Nën 23:07 Vetura , Fushë Kosovë

jetta mk2

Viti: 1986
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Sht 00:42 Vetura , Ferizaj

Jetta 1.8 benzin plin

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 23:48 Vetura , Prishtinë

VW Passat 2 1.8 gaz/benzin 1992

720 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 04:29 Vetura , Prishtinë

Bmw e34

2 300 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Maj 22:33 Vetura , Prishtinë

Shitet opel vectra B 1.8

1 050 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Mar 21:46 Vetura , Prishtinë

Jetta

1 050 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Shk 22:28 Vetura , Ferizaj

Shes Ose Ndrroj Fellne Me Vetur

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Jan 12:41 Vetura , Lipjan

Shes jetta 1.8 benzin plin

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Dhj 09:12 Vetura , Prizren

U shit

650 EUR Price Reduced

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Dhj 09:05 Vetura , Prizren

Jan shit

165 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Dhj 08:48 Vetura , Prizren

U shit

40 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Dhj 08:44 Vetura , Prizren

Jan....shitt

50 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Dhj 08:43 Vetura , Prizren

U shit

50 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Dhj 08:42 Vetura , Prizren

Jan shit

135 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Dhj 08:41 Vetura , Prizren

Llanjak.per.gollf 2.gjeta.pasat.etj.dizell.benxin

30 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Dhj 08:31 Vetura , Prizren

Pompa.t.benxines..per vw.opell.golf.audi.etj .etj

15 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Dhj 08:25 Vetura , Prizren

Bosh.pump.per.mercedes.dizell.190.sh.200.sh

50 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Dhj 08:23 Vetura , Prizren

Pomp.e.benxines.me.rrym.per.mercedes..benx

35 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Mar 08:09 Vetura , Prizren

Motorr.2.5 dizell per mercedesa.124.190.250.300

300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Shk 16:17 Vetura , Prizren

Shes.fellne.R.13.me 4. Shtrafa.ndrim.me.14.15.she

165 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Nën 17:23 Vetura , Dragash

Shitet Vetura

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Sht 17:23 Vetura , Pejë

Vw Jetta

650 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Gush 11:26 Vetura , Drenas

Pjes per vetura

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Gush 15:46 Vetura , Prizren

0000

160 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Qer 19:52 Vetura , Prizren

U shit

120 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Maj 21:02 Vetura , Fushë Kosovë

pikap ford

2 100 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Pri 12:50 Vetura , Dardanë

VW Jetta 1.8benzin/plin

1 600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
02 Pri 21:55 Vetura , Prishtinë

opel vectra 1.8 plin benzin rks 5muj me klim

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Mar 09:07 Vetura , Prishtinë

KERKOJ BRANIK PER POLO 1998 cady caddy

11 111 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Shk 07:31 Vetura , Prishtinë

U Shiti..........Me Klim.Regj.19.08.2020.Ne Aksion

1 799 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 19:20 Vetura , Prishtinë

U Shiti...........Dizel.Regj.19.11.2020.Ne Aksion.

2 399 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Shk 12:48 Vetura , Prishtinë

Shes

700 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Jan 18:26 Vetura , Prishtinë

U Shiti.................Regj.22.07.2020.Ne Aksion.

2 499 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Dhj 13:56 Vetura , Gjilan

golf 2 gti

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 15:14 Vetura , Prishtinë

U Shiti...........Me Klim.Regj.23.07.2019.N Aksion

1 599 EUR Price Reduced

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Tet 12:27 Vetura , Prishtinë

U Shiti ����������������������.Ka KLIM.Ne Aksion.

2 299 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Tet 09:14 Vetura , Prishtinë

Shtepi me qera ne Llapushnik 25km prej Pr.

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Sht 16:33 Vetura , Prizren

Jetta viti92

1 500 EUR

02 Gush 14:06 Vetura , Prishtinë

VW Jetta

9 900 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
08 Korr 10:12 Vetura , Ferizaj

VW Jetta 1.8 Plin-benzin

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Qer 18:55 Vetura , Prishtinë

u Shiti..........Automatik.Regj.04.01.2020.Aksion.

1 499 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Maj 20:31 Vetura , Pejë

U SHIT FLM MERRJEPIT

570 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Maj 23:41 Vetura , Gjilan

shes vw jetta 1.8 gti benzin plin urgjenttttttt

700 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Mar 19:45 Vetura , Prishtinë

u Shiti..........Autmatik.Regj..13.06.2019.Me Klim

2 199 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 21:01 Vetura , Gjakovë

Avdi

1 250 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Shk 22:52 Vetura , Prishtinë

Jetta 1.8 benzin

1 700 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Shk 14:37 Vetura , Ferizaj

WV JETTA 1.8 PLIN

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Jetta 1.8 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione