Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kamioneta - Vetura Të gjitha në Kosovë

Fiat , 73
Peugeot , 58
Ford , 35
Renault , 33
Citroën , 19
Opel , 8
Acura , 7
Nissan , 5
Audi , 3
Hyundai , 3
Infiniti , 3
BMW , 2
Mazda , 2
Alpina , 1
Daewoo , 1
Dodge , 1
Honda , 1
Isuzu , 1
Jeep , 1
Kia , 1
Seat , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kamioneta,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kamioneta Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 21:22 Vetura , Therandë

T4 - D- 1996 SHITET OSE NDËRROHET ME LOPË ME VIÇ OSE ME VIÇA

2 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 15:56 Vetura , Pejë

Kamioneta me 6 Ulse T4 2.4 Diesel 1 VIT RKS

2 600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:09 Vetura , Prishtinë

Audi Q5 quattro 3.0TDI Automatik S tronic rks 4 muj

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:09 Vetura , Prishtinë

Golf 7 2.0TDI viti 2013 nga Gjermania

9 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:09 Vetura , Prishtinë

Audi Q5 quattro 2.0TDI Automatik S Line rks

14 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:52 Vetura , Fushë Kosovë

pa dogan doganohet regjistrohet rks invalid

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:50 Vetura , Fushë Kosovë

tdi 1.9 049929897 shitet ndrrohet

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:28 Vetura , Prishtinë

Golf 7 2.0TDI viti 2013 regjistrimi i pare ne Kosove

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:37 Vetura , Drenas

golf 1 tdi rks shitet ndrrohet

Viti: 1984
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
31 Maj 15:29 Vetura , Ferizaj

Ww t5

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Maj 13:28 Vetura , Prishtinë

golf 1 tdi rks shitet ndrrohet

Viti: 1984
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Maj 10:14 Vetura , Viti

Ww t5

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Maj 17:40 Vetura , Vushtrri

Shitet Kamioneta Ford Transit Coston

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Maj 16:48 Vetura , Besianë

Shitet kamioneta t5

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Maj 16:21 Vetura , Gjilan

VOLKSWAGEN

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
18 Maj 16:39 Vetura , Besianë

Shitet kamioneta T5

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Maj 20:31 Vetura , Gjilan

WW T5

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Maj 01:32 Vetura , Vushtrri

Shitet kamioneta Mercedes Benz

6 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
30 Pri 13:43 Vetura , Viti

Shitet Peugeot Boxer 2.5 Diesel

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Pri 15:52 Vetura , Mitrovicë

Shes kuken per kamioneta

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Pri 22:52 Vetura , Prishtinë

T5 kombi

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Pri 16:54 Vetura , Prishtinë

Fasada suvatim knauf glet etj... bojm kompenzim

6 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 16:52 Vetura , Gjilan

Shitet kamioneta t4

Viti: 1995
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Mar 13:59 Vetura , Ferizaj

Mercedes kamionet 207

1 600 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Mar 22:00 Vetura , Ferizaj

Shitet kamioneta T4 2.4 Dizell

3 600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 01:38 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet kamioneta

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 19:48 Vetura , Ferizaj

Shitet kamioneta Mercedes-Benz 208D

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Mar 10:46 Vetura , Prishtinë

Kombi kamionet t4

1 650 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Shk 04:50 Vetura , Ferizaj

nissan

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Shk 18:38 Vetura , Malishevë

WV T4

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Shk 17:06 Vetura , Pejë

wv T4

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Shk 23:36 Vetura , Dragash

Shitet kamioneta iveco 2004

5 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Shk 11:58 Vetura , Pejë

Citroen Jumper 2.8 Diesel

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 11:58 Vetura , Pejë

Citroen Jumper 2.8 Diesel

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 01:05 Vetura , Pejë

Citroen Jumper 2.8 Diesel

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 16:07 Vetura , Drenas

VW t4 2.4 dizel

1 700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Shk 16:49 Vetura , Shtime

Shitet

Viti: 1980
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
02 Shk 20:07 Vetura , Klinë

shes kamioneten t2 per 7veta me prokolic 1.9dizel

900 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Jan 21:36 Vetura , Klinë

shitet kamioneta t2 1.9 dizel tiptop

900 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Jan 17:38 Vetura , Klinë

Shitet kamioneta T2 1.9dizel tiptop

900 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Jan 16:39 Vetura , Prishtinë

Shitet kamioneta T4 1.9 dizell viti 1994 RKS

Viti: 1994
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
21 Jan 15:35 Vetura , Lipjan

Shitet kamioneta

62 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Jan 01:19 Vetura , Ferizaj

Mercedes Sprinter

8 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Jan 15:58 Vetura , Therandë

Mercedes Benz kamionet 310 D

3 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Jan 18:48 Vetura , Ferizaj

Mercedes Sprinter

8 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Jan 19:25 Vetura , Gjakovë

Shitet kamioneta !

Viti: 1983
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Jan 19:25 Vetura , Gjakovë

Shitet kamioneta

Viti: 1983
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Jan 15:17 Vetura , Gjakovë

Shitet kamioneta !

Viti: 1983
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Jan 02:17 Vetura , Lipjan

Mercedes Benz 312D me 7 ulse

5 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Jan 09:00 Vetura , Prishtinë

Ne shitje kamioneta

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kamioneta | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Kamioneta në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • kamioneta në kategorinë Makina
  • kamioneta në kategorinë Vetura | Fiat | Ducato
  • Kamioneta në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | T3
  • kamioneta në kategorinë Aksesorë dhe Orë
  • kamioneta në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | T6
  • Kamioneta në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | T5
  • Kamioneta në kategorinë Dorëzim i biznesit të përpunuar
  • kamioneta në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz
  • Kamioneta në kategorinë Hapsirë afariste

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione