Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kamping | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Fiat , 2
BMW , 1
Ford , 1
Jeep , 1
Kia , 1
Opel , 1
Ssangyong , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kamping,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kamping Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

23 Mar 13:12 Vetura , Prizren

Mitsubishi Pajero 2004 3.2 DiD 4WD offroad & camping

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Jan 08:52 Vetura , Gjilan

Shitet kombi t2

2 900 EUR Price Reduced

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Jan 22:43 Vetura , Ferizaj

Fiat Strada 1.3 Dizel

7 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 15:57 Vetura , Gjilan

Jeep compas

13 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 09:00 Vetura , Rahovec

Vw t3 (t2) Kamper "Westfalia"

3 800 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Sht 08:00 Vetura , Drenas

URGJENTTT SHITET OPEL SINTRA 7 MUJ REGJISTRIM !!!

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 11:20 Vetura , Prishtinë

Kombi T4 ne shitje

2 800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Maj 22:34 Vetura , Gjilan

Kamping

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Maj 06:30 Vetura , Gjilan

Kombi kamper

5 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Maj 15:57 Vetura , Mitrovicë

VW T3 1.6DIZEL KAMPING

Viti: 1988
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Tet 12:47 Vetura , Prizren

Musso sangyoung 2.5 Diesel

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Tet 10:10 Vetura , Prizren

Kia Shuma NDRRIM I MUNDSHEM

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Gush 20:24 Vetura , Kaçanik

Mercede vito

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 13:47 Vetura , Prishtinë

tenda per kamping

50 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Nën 19:48 Vetura , Prishtinë

Shitete Volkswagen T4 Kombi edhe per kamping

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 14:26 Vetura , Prishtinë

Shitete Volkswagen T4 Kombi edhe per kamping

2 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 00:48 Vetura , Mitrovicë

shes ose ndroj gjipin mitcubishi (hundai) galloper

4 950 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Dhj 14:21 Vetura , Prishtinë

Shitje ose Nderrim me kombi kamping

3 950 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Dhj 19:12 Vetura , Mitrovicë

shes fellnet 19 treja me goma vere treja

1 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Qer 12:21 Vetura , Gjilan

Fiat Dukati Kam Shtëpiz

3 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 23:44 Vetura , Deçan

Ford, Transit, Euroline

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kamping | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione