Kia sportage | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Kia , 245
Seat , 3
Audi , 1
Fiat , 1
Hyundai , 1
Jeep , 1
Nissan , 1
Renault , 1
Suzuki , 1
Toyota , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kia sportage,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kia sportage Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:34 ,

Kia Sportage 2.0 Diesel 4X4

Histora e veturës

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Qer 21:29 ,

PJESE PER KIA SPORTAGE 2.0- 2007

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Qer 09:30 ,

Renault Megane 1.6 benzin 94000km RKS

Histora e veturës

4 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
17 Qer 18:33 ,

Fiat Bravo 1.6 jtd 6 shpejtesi 2008

Histora e veturës

4 290 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 11:25 ,

KIA SPORTAGE 2.0 DISEL, KLIM FUNKSIONALE

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Qer 21:00 ,

KIA Sportage Xhip

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 21:49 ,

Kia Sportage 4x4

Histora e veturës

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Maj 16:41 ,

Kia Sportage 2019

Histora e veturës

25 990 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Maj 16:13 ,

Shitet Kia Sportage 2.0 edhe mundsi ndrrimi

Histora e veturës

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Pri 10:04 ,

Kia Sportage 4x4 2.0Diesel

Histora e veturës

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 18:46 ,

Shitet KIA SPORTAGE 2.0 Dizel 4WD

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 15:41 ,

VW Touran 2.0tdi DSG

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 14:17 ,

VW POLO 1.2B

Histora e veturës

2 990 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Pri 02:51 ,

Dhurim makinash për markën KIA SPORTAGE 2012

Histora e veturës

1 175 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Pri 02:34 ,

Dhurim makinash për markën KIA SPORTAGE 2012

Histora e veturës

1 175 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Pri 02:22 ,

Shitet Audi A3 S-line

Histora e veturës

14 550 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 14:46 ,

Kia Sportage Vetura

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
10 Pri 14:34 ,

Makina Kia Sportage

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
23 Mar 00:05 ,

Kia Sportage 2.0 Diesel viti 2002

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Mar 08:52 ,

Shitet KIA

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 15:14 ,

KIA SPORTAGE BLACK EDITION

Histora e veturës

25 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Mar 07:47 ,

PJES & SERVIS KIA SPORTAGE

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
08 Mar 12:49 ,

Kia Sportage 2.0

Histora e veturës

2 699 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Mar 08:17 ,

Shes kia sportage gjendje perfekte

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Mar 13:06 ,

Shitet KIA SPORTAGE 2.0 Dizel

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Shk 16:27 ,

KIA sportage 2000

Histora e veturës

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Shk 18:35 ,

KIA sportage 2000

Histora e veturës

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Shk 14:24 ,

KABLLA PER HYUNDAI / KIA

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Shk 17:53 ,

xhip kia 2.0 diesel ekonomik 2001

Histora e veturës

1 150 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Shk 22:24 ,

Suzuki Ignis 1.2 benzin 2017

Histora e veturës

7 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
16 Shk 07:10 ,

Sprinter 416

Histora e veturës

5 555 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Shk 18:44 ,

Kia Sportage 2.0 / 2000

Histora e veturës

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 18:40 ,

Kia Sportage 4x4 TD

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Shk 22:12 ,

Shes ose ndrroj

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Shk 12:13 ,

Shitet Kia sportage 2.0

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Shk 15:08 ,

KIA Sportage 1.9 TDI 4×4

Histora e veturës

4 150 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 15:36 ,

Kia Sportage

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
28 Dhj 16:29 ,

Shes xhipin Kia 4x4

Histora e veturës

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
15 Dhj 17:23 ,

Shitet gjipi kia sportage

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Dhj 01:01 ,

Mercedes-Benz ML350cdi AMG

Histora e veturës

25 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Nën 18:07 ,

Shitet KIA SPORTAGE 2.0 Dizel

Histora e veturës

2 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Nën 20:58 ,

Kia sportage

Histora e veturës

4 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Tet 18:28 ,

Shitet Kia Sportage 2.0 diesel 2002

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Tet 14:27 ,

KIA SPORTAGE EX FRESH LED

Histora e veturës

26 600 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Tet 13:25 ,

KIA SPORTAGE LX ACTIVE

Histora e veturës

20 990 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kia sportage | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione