Kompenzim | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Audi , 18
BMW , 18
Opel , 18
Renault , 10
Citroën , 9
Acura , 3
Aixam , 3
Fiat , 2
Nissan , 2
Rover , 2
Toyota , 2
Volvo , 2
Artega , 1
Dacia , 1
Dodge , 1
Ford , 1
Mazda , 1
Peugeot , 1
Porsche , 1
Smart , 1
Ssangyong , 1
TVR , 1
HTC , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kompenzim ,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kompenzim Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 21:58 ,

Touran 2.0 me 7 Ulese nga zvicra,RKS

10 500 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:08 ,

Shitet Toyota Corolla 1.4 Diesel

14 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 07:11 ,

Bejm lyerjen e brendshme e te jashtme te OBJEKTEVE-NDERTESAV

Viti: 1990
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 07:11 ,

Bejm lyerjen e brendshme e te jashtme te OBJEKTEVE-NDERTESAV

Viti: 1995
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 07:10 ,

Lyerja e brendshme dhe te jashtme te OBJEKTEVE-NDERTESAVE

Viti: 2007
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 07:08 ,

Bejm lyerjen e brendshme e te jashtme te OBJEKTEVE-NDERTESAV

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:08 ,

Bejm lyerjen e brendshme e te jashtme te OBJEKETVE-NDERTESAV

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 07:07 ,

Bejm lyerjen e brendshme e te jashtme te OBJEKTEVE-NDERTESAV

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:49 ,

Mobilie me porosi KOMBI kompenzim

Viti: 2001
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 16:35 ,

Shitet Toyota Avensis 2.0D D4D

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 22:15 ,

SHES APO NDRROJ RENAULT MEGANA PANORAM 1.9 dizell FULL

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Maj 22:14 ,

SHES APO NDRROJ RENAULT MEGANA 1.9DIZELL FULL PANORAM

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Maj 22:14 ,

SHES APO NDRROJ RENAULT LAGUANA 1.9 DIZELL 2004 viti

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Maj 22:13 ,

SHES APO NDRROJ RENAULT MEGANA 1.9 DIZELL

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Maj 22:12 ,

SHES-NDRROJ RENAULT MEGANA PANORAM2004 viti 1.9DIZELL

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Maj 21:58 Shitorja ,

Super Golf Alltrack 2017 TS-I t'kuqe 4Motion

18 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
03 Maj 21:43 ,

Shitet kombi i ri ose jepet ne kompenzim me banes

15 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
02 Maj 23:12 ,

Opel corsa 1.0

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Pri 23:06 ,

Golf 7 gtd

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Pri 21:58 ,

Rng punojm fasad gled dyre dritare pvc ndrrim ����

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Pri 16:58 ,

Mercedes C43 AMG

Viti: 2014
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
26 Pri 00:10 ,

porsche panamera 3.0 diezel FACE LİFT 300 ps qmim⬇️

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Pri 13:00 ,

FRONI DESIGN Fasadim Renovim

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Pri 18:30 ,

Fasada suvatim knauf glet etj... bojm kompenzim

6 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 10:24 ,

Shes Polo dizel

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 07:18 ,

Mercedes S350 4MATIC AMG

39 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Mar 16:03 ,

Bmw X6 40d

20 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 09:19 ,

Kuzhina dhoma kompenzim me vetur

11 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Mar 13:44 ,

Rng—bejm punime fasada gled dyre dritare kompenzim

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Jan 21:22 ,

Ofrojm pune Suvatim,Glet,fasada,knauf

Viti: 2007
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
11 Jan 18:13 ,

Mercedes c180

12 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Jan 21:41 ,

Gollf 4 ——— U SHIT FLM

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
08 Jan 03:54 ,

Reanult kangoo 2011

10 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Jan 23:43 ,

BMW 520 Diesel F10 Viti 2014, Automatik

16 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Dhj 23:43 ,

Mar Kompenzim Vetur

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Dhj 23:41 ,

Mar me ndrrim X3,X5,X6 , vetura me tabela t'huaja

10 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Dhj 10:44 ,

Ndrroj bmw- banes ne prishtinë

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Dhj 19:29 ,

KERKOJ PIKAP KOMPENZIM ME RRYM

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
02 Dhj 22:10 ,

Kerkoj pikap me kompenzim

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 45 000 - 49 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kompenzim | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione