Korza | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 55
Acura , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Korza,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Korza Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

30 Pri 16:12 ,

opel korza 1.3 dizell - vp-2005- me klim

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Pri 09:23 ,

opel korz

Viti: 2018
Kilometrazha: > 500 000
21 Shk 17:44 ,

shitet opel corza

1 100 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Jan 09:31 ,

Shitet opell korsa

1 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Dhj 10:21 ,

Opel corsa 1.7 CDTI

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Nën 19:44 ,

Shitet

500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Sht 16:47 ,

Opel corza 1.5 dizell 1998 rks i skadum boj ndrrim

850 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Sht 21:03 ,

Opell corsa b 1.5dizell rks boj ndrrim

950 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Gush 11:58 ,

Shitet korza 1 4b ngjendje perfekte

1 250 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 18:06 ,

kerkjoj vetur dizell

600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Jan 12:56 ,

Opel korza 1.4B ushittttttt

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Nën 01:10 ,

Shitet opel corza 2001 benzin 1.0

2 450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 18:40 ,

shes

1 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 21:05 ,

Shes korsen

450 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Pri 09:13 ,

Shitet

1 400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Mar 18:07 ,

shes opel korza 1.4 Benzi viti 1990

Viti: 1990
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Shk 17:24 ,

Opel Corsa

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Dhj 17:47 ,

korza

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Dhj 17:45 ,

albini

300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Nën 18:07 ,

Shes opel korza 1.2benzin viti 2008 me regjistrim

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Nën 07:25 ,

Shitet opel corza boj ndrrim

600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Sht 21:14 ,

opell korza 1.2 dizell- vp 2008

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Sht 13:20 ,

opel corsa 600€

600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Gush 20:39 ,

Shitet vetura opell korza . 1.7 dizel

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Gush 14:14 ,

Shes opel korza

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Pri 12:26 ,

opell korza 1.2 benxin 8 muj rexhisrim

1 300 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Pri 11:31 ,

Opel corza b 1.7d motor japan

1 850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 06:48 ,

korza

600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Shk 21:38 ,

thirrni t pronari bashkim berisha

600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Shk 20:50 ,

thirrni t pronari bashkim berisha

600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Shk 11:04 ,

shitet opell korza 1.2 benzins

800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Jan 22:57 ,

opel korza 1.6 - viti 99 me klim - rks ka 7 muj

1 650 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Nën 16:00 ,

korza

530 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Tet 12:26 ,

Shes opel korza

1 050 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Tet 17:42 ,

korza

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Sht 21:49 ,

corsa 1.2 benzin. regjistrim deri 20 maj 2018

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Gush 13:02 ,

OPEL KORZA 1.3 DIZEL AUTOMATIK URGJENT

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Qer 21:04 ,

Shitet opel corza 5 2008

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Qer 22:32 ,

Shitet opel corsa

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Qer 15:13 ,

OPEL CORSA 1.7 D.2002 RKS

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Maj 17:32 ,

shitet

450 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Pri 15:00 ,

Shes urgjent

330 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Pri 11:57 ,

Urgjent shitet korza

330 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Mar 13:58 ,

Shes opel korza

380 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Mar 12:03 ,

opel corza 1.2

550 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Mar 18:27 ,

Mekanizem per opel corza per mi qel gjamat

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Mar 16:06 ,

She's ndrroj Opel corza

480 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Tet 10:05 ,

Shitet ndrrohet.

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Tet 17:52 ,

o pell korza

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Sht 19:01 ,

shitet Opel korza

550 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Korza | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione