Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kran - Vetura Të gjitha në Kosovë

Opel , 35
Audi , 12
BMW , 5
Ford , 4
Peugeot , 4
Fiat , 3
Acura , 2
Citroën , 2
Nissan , 2
Renault , 2
Toyota , 2
Artega , 1
Chevrolet , 1
Hyundai , 1
Isuzu , 1
Pontiac , 1
Spyker , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kran,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kran Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 13:30 Vetura , Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan

11 700 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
27 Sht 13:33 Vetura , Prishtinë

Shitet mercedes vito 2005 klim

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Gush 02:26 Vetura , Vushtrri

Kran-korp me qira 18M

Viti: 2004
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
24 Gush 11:31 Vetura , Vushtrri

Kran-korp. Me qira 18M

Viti: 2006
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
23 Gush 16:03 Vetura , Prishtinë

Ford Transit Connect 2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 14:49 Vetura , Prishtinë

Shitet Volkswagen Passat 2,0 TDI

20 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Korr 16:38 Vetura , Vushtrri

Ford S-Max

9 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Qer 06:24 Vetura , Prishtinë

BICIKLETË ELEKTRIKE MERCEDES BENZ E ARDHUR NGA GJERMANIA

1 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Qer 04:33 Vetura , Mitrovicë

Kran korp me qera 18’M

Viti: 2004
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
09 Qer 08:05 Vetura , Prishtinë

Shitet GOLF 7 TDI 2016 Bluemotion

15 800 EUR

31 Maj 11:54 Vetura , Prishtinë

Kran - korp me qera 18*M

Viti: 2002
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
24 Maj 11:25 Vetura , Prishtinë

Kran- korp me qera 18m

30 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
11 Maj 09:27 Vetura , Mitrovicë

Ipet me qira kran korp

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
28 Pri 19:47 Vetura , Prizren

Shlep Kran Prizren 049 88 11 55

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Pri 14:13 Vetura , Prishtinë

KRANA ME QIRA | 36m | 34m | 26m | 26m & sherbime me litar

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Pri 19:01 Vetura , Dardanë

Pontiac Boneville

16 000 EUR Price Reduced

Viti: 1982
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Mar 11:37 Vetura , Prishtinë

Ipen me qira kranat me korpe 36m 34m 26m & sherbime me litar

Viti: 2010
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
18 Shk 13:33 Vetura , Prishtinë

Shiten pjese per Passat 3c

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Jan 11:41 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.9 TDI ME KLIM

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 01:27 Vetura , Gjakovë

Kamion ne shitje

25 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Jan 17:41 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.9 TDI ME KLIM

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Jan 13:00 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.9 TDI tiptop

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Jan 11:36 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.9 TDI ME KLIM

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 02:49 Vetura , Prishtinë

Shes Audi Q5 2.0 TDI v.p 2018

35 500 EUR

15 Jan 17:28 Vetura , Prizren

Shiten 2copa kran per peshe

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Nën 09:30 Vetura , Gjilan

Polo 1.6 tdi 2010 1 vjet rks ne gjendje prefekte

6 800 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Nën 13:51 Vetura , Prishtinë

Shes fellne 17 coll per Audi

290 EUR

03 Nën 11:22 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.9 TDI ME KLIM

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Tet 09:55 Vetura , Vushtrri

GOLF SPORTSVAN 2.0 TDI Blue motion VITI 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Tet 00:16 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.9 tdi me klim me dogan

3 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Tet 00:15 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.9 TDI ME KLIM

3 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Tet 17:12 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.9 TDI ME KLIM

3 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 18:17 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.9 TDI me dogan tiptop

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 15:24 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.9 TDI

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Sht 11:11 Vetura , Prizren

Shlep Kran Autobartje Luli Prizren

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
05 Sht 10:09 Vetura , Prishtinë

Combo 1.7 DTI me klim me dogan ����

2 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 11:25 Vetura , Prishtinë

Combo 1.7 me dogan ����

2 555 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Gush 03:52 Vetura , Lipjan

Shitet kamioni me kran

Viti: 1983
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
31 Korr 10:51 Vetura , Ferizaj

volvo

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Korr 00:22 Vetura , Gjilan

Shitet mercedes benz atego 817 viti 2001 kiper

Viti: 2002
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
12 Korr 16:52 Vetura , Prizren

VW TRANSPORTER T5 ME KRAN

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 16:37 Vetura , Viti

Shitet

150 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Qer 18:43 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.9 TDI ME KLIM ME DOGAN

3 550 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 18:29 Vetura , Prishtinë

Golf 2

750 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Qer 11:15 Vetura , Shtime

Kran Korp ipet ne sherbim

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Pri 22:29 Vetura , Vushtrri

U SHIT FLM GOLF 5 2.0 TDI UNITED Viti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 13:31 Vetura , Prizren

Shlep Kran Prizren 049 88 11 55

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Pri 12:23 Vetura , Prishtinë

C classe 220 cdi 158000km

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kran | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • kran në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • kran në kategorinë Makina
  • Kran në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Touareg
  • Kran në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | C-Class
  • KRAN në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • kran në kategorinë Vetura | Toyota
  • kran në kategorinë Të tjera
  • kran në kategorinë Makina dhe Vegla
  • kran në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | T5
  • kran në kategorinë Patundshmëri

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione