Lada | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Lada , 172
Opel , 3
BMW , 2
Ford , 2
Renault , 2
Zastava , 2
Audi , 1
Chrysler , 1
Citroën , 1
Daihatsu , 1
Fiat , 1
Kia , 1
MG , 1
Peugeot , 1
Seat , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Lada ,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Lada Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 00:20 ,

Jetta 1.6 benzin , 1 Pronar 20 vite , cmimi i fundit 1700 €

Histora e veturës

1 700 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 16:44 ,

Shitet Lada Niva 1.7 benzin

Histora e veturës

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
25 Sht 19:40 ,

Lada Niva 1.6 Benzin

Histora e veturës

1 700 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
24 Sht 16:03 ,

Shitet opel vectra B 1.8

Histora e veturës

1 050 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Sht 21:56 ,

Lada Niva

Histora e veturës

950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Sht 08:24 ,

Lada

Histora e veturës

Viti: 1990
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Sht 15:25 ,

Lada Niha

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Sht 19:41 ,

Fronetra.2.8.turbo.motorr Isuzit

Histora e veturës

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Sht 10:57 ,

SHITET LADA NIVA

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Sht 20:55 ,

Shitet Daihatsu Rocky

Histora e veturës

6 500 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Sht 11:54 ,

Shitet Lada niva 1.7B ingjeksion

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Sht 17:28 ,

Urgjent

Histora e veturës

1 750 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Sht 11:27 ,

SHITET LADA NIVA PER PJES

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Sht 19:30 ,

Urgjent

Histora e veturës

1 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Sht 09:01 ,

KERKOJ LADA RIVA

Histora e veturës

900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Gush 09:27 ,

Lada niva

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
21 Gush 19:21 ,

Shitet Lada niva

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Gush 07:57 ,

Shitet Lada Niva

Histora e veturës

5 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Korr 13:21 ,

shitet lada niva

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Qer 20:23 ,

Lada Nica 1.7 Benzin / Plin

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Qer 23:13 ,

Shitet lada niva

Histora e veturës

2 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Maj 22:19 ,

Pjes per gjipa lloje te ndryshme

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
23 Maj 13:55 ,

Passat 2

Histora e veturës

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Maj 11:13 ,

Lada niva 1.7i

Histora e veturës

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Maj 02:13 ,

Shitet

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
14 Maj 17:36 ,

Shitet

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
24 Pri 21:23 ,

Shitet niva 1.6 Dizell me dokomenta rks

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
08 Pri 02:47 ,

Lada Niva

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Pri 22:39 ,

shitet lada niva 4x4

Histora e veturës

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
26 Mar 21:32 ,

Shitet Lada niva ne gjendje shum te mir

Histora e veturës

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Mar 22:30 ,

Lada niva

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
25 Mar 10:12 ,

Chrysler pt cruiser 2.2 diesel 2005

Histora e veturës

2 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Mar 12:23 ,

Lada Niva

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Mar 22:26 ,

Shes lada niva 2006

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Mar 00:05 ,

shitet ose ndrrohet me lada niv 2003

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Shk 20:19 ,

Braniku sport - Ford Fiesta mk5

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Shk 18:01 ,

Volvo v70 dizel 2.4 targa angleze

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Jan 21:48 ,

Lada Niva 2002

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Jan 14:03 ,

Lada niva

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Jan 00:46 ,

Audi A4

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Jan 13:22 ,

Shes Gjip Lada Niva 1.7 2001 E regjistruar rks

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
18 Jan 20:24 ,

Lada niva

Histora e veturës

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Jan 20:00 ,

Lada niva

Histora e veturës

2 777 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Jan 21:47 ,

Lada niva

Histora e veturës

2 777 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Dhj 22:31 ,

Lada Niva

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Dhj 20:50 ,

SHITET LADA NIVA

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Dhj 17:45 ,

Lada Niva

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Lada | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • lada niva në kategorinë Vetura | Audi
  • Lada niva në kategorinë Vetura | Toyota | Land Crusier
  • Lada niva në kategorinë Vetura | Lada | 2107
  • Lada niva në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf
  • lada niva në kategorinë Vetura | Nissan
  • Lada Niva në kategorinë Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
  • Lada niva në kategorinë Makina
  • Lada niva në kategorinë Vetura | Suzuki | Vitara
  • Lada niva në kategorinë Vetura | BMW | X5 | X-modele
  • Lada Niva në kategorinë Vetura | Mitsubishi | Pajero

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione