Land Rover defender | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

Land Rover , 22
Citroën , 1
09 Jan 09:37 ,

Land Rover Defender i Blindum

24 900 EUR Price Reduced

Viti: 1985
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
23 Nën 13:31 ,

***I SHITUR*** Land Rover Defender 2.5 TDI

8 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Nën 13:08 ,

***I SHITUR*** Land Rover Defender 130 TDI

9 000 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Nën 23:11 ,

Land Rover Defender

6 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
22 Nën 23:03 ,

Land Rover Defender 130

8 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Tet 17:28 ,

Land Rover Defener Blind

24 500 EUR Price Reduced

Viti: 1985
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
19 Sht 10:56 ,

Shes Land Rover DEFENDER

17 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Korr 12:23 ,

Me qera per udhetime private on-off road

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Maj 20:00 ,

Land Rover Defender

22 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Sht 19:37 ,

Land Rover Defender 110

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
31 Maj 23:58 ,

Shitet Land Rover DEFENDER 2005

23 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Mar 09:43 ,

Land Rover Defender dizel

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 11:59 ,

Land Rover Defender ne shitje

Viti: 1987
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Korr 09:32 ,

auto pjes land rover

Viti: 2004
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
05 Mar 23:56 ,

Citroen C4 2.0 Hdi 2009

5 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 20:49 ,

Ushit e gzoft pronari iri

6 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Korr 12:55 ,

Land Rover Defender 2.0 Dizel Regj 13.10.2017

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Dhj 14:59 ,

Shitet Land Rover Defender

6 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Sht 14:43 ,

LAND ROVER DEFENDER -02

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 18:51 ,

Land Rover Defender -01

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Jan 15:56 ,

Land Rover defender

6 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Jan 12:13 ,

Shitet Land Rover Defender -99 Tdi

5 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Tet 18:43 ,

Land Rover Defender dizel -01

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999


Në fillim