Land rover | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Land Rover , 664
Opel , 43
Audi , 35
BMW , 27
Peugeot , 12
Seat , 12
Fiat , 8
Jeep , 8
Renault , 8
Rover , 8
Ford , 6
Škoda , 5
Citroën , 4
Smart , 3
Daihatsu , 2
Kia , 2
Mazda , 2
MG , 2
Volvo , 2
Chrysler , 1
Dacia , 1
Ferrari , 1
Hyundai , 1
Isuzu , 1
Lancia , 1
MINI , 1
Nissan , 1
Suzuki , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Land rover ,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Land rover Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 20:45 ,

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK FACELIFT I DOGANUAR

Histora e veturës

11 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:24 ,

AUDI A3 - 1.9 TDI - RKS - VITI 2008 -

Histora e veturës

5 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:14 ,

Jetta 1.6 benzin , 1 Pronar 20 vite , CMIMI FIX 1999 €

Histora e veturës

1 999 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:14 ,

Jetta 1.6 benzin , 1 Pronar 20 vite , CMIMI FIX 1999 €

Histora e veturës

1 999 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:42 ,

VW POLO 1.2 TSI 2011 RKS

Histora e veturës

4 750 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 17:37 ,

Land Rover CH

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:21 ,

RANGE ROVER EVOQUE FULL EXTRA !!! URGJENT

Histora e veturës

16 900 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:59 ,

Land rover

Histora e veturës

19 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:52 ,

VW TIGUAN 2.0 - 4X4 - DSG - RKS - VITi 2009

Histora e veturës

9 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:50 ,

CITROEN C5 HDI - AUTOMATK - RKS- VITI 2010 -

Histora e veturës

5 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 17:28 ,

Land Rover 2.0 Dizel Rks 6 muj

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:21 ,

Komod 65 cm

Histora e veturës

140 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 12:45 ,

Landrover Diskovery 4 Rks 2011 Automatik

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:43 ,

VW GOLF VI 2.0 TDI

Histora e veturës

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:43 ,

AUDI A3 2.0 TDI SPORBACK

Histora e veturës

19 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 10:43 ,

VW GOLF VI 2.0

Histora e veturës

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:43 ,

VW Passat 2.0 TDI DSG

Histora e veturës

16 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 10:33 ,

land rover

Histora e veturës

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Qer 23:42 ,

Fellne 19 per Land Rover(Borbet) qmim i volitshem

Histora e veturës

270 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Qer 21:42 ,

PJSË PËR DISKOVERY LAND ROVER 2007

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
18 Qer 21:15 ,

TIGUAN 2.0 TDI DSG

Histora e veturës

31 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Qer 21:15 ,

TIGUAN 2.0 TDI BMT DSG

Histora e veturës

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Qer 14:19 ,

Shitet VW Polo 6R Viti 2011

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 13:20 ,

Veture e vogel me pak km te kaluara

Histora e veturës

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
18 Qer 09:34 ,

Fiat grande punto (pikap)

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 09:30 ,

Renault Megane 1.6 benzin 94000km RKS

Histora e veturës

4 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
17 Qer 21:10 ,

land Rover

Histora e veturës

3 850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Qer 18:33 ,

Fiat Bravo 1.6 jtd 6 shpejtesi 2008

Histora e veturës

4 290 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 09:24 ,

Pompa.t.benxines..per vw.opell.golf.audi.etj .etj

Histora e veturës

15 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Qer 09:23 ,

Bosh.pump.per.mercedes.dizell.190.sh.200.sh

Histora e veturës

50 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Qer 07:13 ,

Pjesë dhe Servis për GJIPA

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Qer 06:08 ,

Land Rover Diskovery 4 2011 Automatik

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 11:14 ,

Range Rover Evoque (Dynamic)

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Qer 11:14 ,

Range Rover Evoque (Dynamic)

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Qer 11:14 ,

Range Rover Evoque (Dynamic)

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Qer 11:14 ,

Range Rover Evoque (Dynamic)

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Qer 11:14 ,

Range Rover Evoque (Dynamic)

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Qer 11:14 ,

Range Rover Evoque (Dynamic)

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Qer 11:14 ,

Range Rover Evoque (Dynamic)

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Qer 10:14 ,

Mercedes Benz C klas 200 regjistrim 16.04.2022

Histora e veturës

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Land rover | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione