Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mbules - Vetura Të gjitha në Kosovë

Kia , 6
Ford , 3
BMW , 2
Jeep , 1
Nissan , 1
Peugeot , 1
Renault , 1
Seat , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mbules,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mbules Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

26 Shk 09:21 Vetura , Therandë

Mbules Per Mitsubishi L200

900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Jan 22:01 Vetura , Prizren

Seat Altea XL 1.4 benzin

5 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Maj 23:30 Vetura , Lipjan

Shitet skuteri honda 125 kubik me dogan i ardhon nga zvicrra

950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Dhj 10:34 Vetura , Gjilan

BMW X3 F25

22 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Dhj 17:45 Vetura , Gjilan

BMW X3 F25 xdrive20d

22 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Nën 12:12 Vetura , Pejë

mbules per gepek per peugeot 307

120 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Jan 18:55 Vetura , Prizren

L200, KAMJO AUTOMAT , VITI 2011, PA DOGAN��������

14 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Nën 13:31 Vetura , Mitrovicë

mbules 4 sezonale

25 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Nën 10:44 Vetura , Mitrovicë

Mbules per Vetur 4 sezonale

25 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Tet 14:35 Vetura , Prishtinë

KIA CEED LP FUN

15 150 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Tet 13:55 Vetura , Prishtinë

KIA CEED 1.0 FUN

15 150 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Tet 12:15 Vetura , Prishtinë

KIA CEED

13 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Korr 17:57 Vetura , Besianë

Ford renger 2.5 Dizell pikap me 5 ulse

5 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Qer 16:22 Vetura , Fushë Kosovë

KIA CEED 1,0 T-GDI LP LX FUN M/T

15 150 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Qer 16:13 Vetura , Fushë Kosovë

KIA CEED 1,0 T-GDI LP LX START M/T

13 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Mar 13:38 Vetura , Prishtinë

Mbules bagazhi per Touran

30 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Tet 15:17 Vetura , Besianë

Ford rengere 4x4 2.5Dizell pikap me 5ulse

4 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 18:29 Vetura , Besianë

Ford ranger 2.5

5 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Tet 22:08 Vetura , Gjilan

Gjip

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 21:09 Vetura , Besianë

Shes jeep 4x4 (Ford ranger )

5 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Jan 22:06 Vetura , Gjakovë

Shitet

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Dhj 21:01 Vetura , Pejë

VW T4 Kombi 6 persona dhe Sanak me mbules

2 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Dhj 17:54 Vetura , Mitrovicë

Touran

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mbules | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione