Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Me 2 dyre | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

BMW , 2
Opel , 2
Seat , 2
Audi , 1
Citroën , 1
Fiat , 1
Ford , 1
Peugeot , 1
Renault , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Me 2 dyre,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Me 2 dyre Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

25 Mar 16:25 Vetura , Viti

Ww t5 me klim

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Maj 17:37 Vetura , Fushë Kosovë

���� Land Rover - Freelander LR2 - HSE ( 4x4 )

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Nën 12:12 Vetura , Ferizaj

Shitet

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Korr 21:21 Vetura , Prishtinë

Rng—bejm punime fasada gled dyre dritare kompenzim

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Shk 01:05 Vetura , Prishtinë

Golf 6 1.6

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Dhj 18:55 Vetura , Kastriot

Shes Gollfin 2 4×4 dizell

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Korr 09:59 Vetura , Gjilan

Shes veturen

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Korr 01:25 Vetura , Prishtinë

SHITET GOLF 6 1.6 TDI FULL OPTIONS

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 09:25 Vetura , Ferizaj

GOLF 6 2.0 TDI DPF COMFORTLINE

7 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 14:07 Vetura , Fushë Kosovë

Audi A4

7 500 EUR

24 Shk 23:21 Vetura , Skenderaj

Golf 2 1.6dizel

1 100 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Tet 21:39 Vetura , Klinë

clio 2 phase 1

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 17:45 Vetura , Vushtrri

Shitet Urgjent - Seat Ibiza 1.4 mpi

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
14 Pri 12:01 Vetura , Pejë

VW Caddy 2008 1.9

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Mar 23:07 Vetura , Therandë

VW Golf 2 turbo dizel interkuller

1 100 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Mar 18:59 Vetura , Burim

SHES GOLF 2 TURBO DIZEL 1990 1 vit regjistrim

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Mar 18:59 Vetura , Vushtrri

SHES GOLF 2 TURBO DIZELL 1 vit REGJISTRIM 1990

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Mar 18:59 Vetura , Prishtinë

SHES GOLF 2 TURBO DIZEL 1 vit regjistrim 1990

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Mar 18:58 Vetura , Gjakovë

SHES GOLF 2 TURBO DIZELL 1 vit regjistrim

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Mar 18:58 Vetura , Pejë

SHES GOLF 2 TURBO DIZELL GTD 1 vit Regjistrim

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Dhj 19:44 Vetura , Ferizaj

Golf 4

4 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Dhj 21:28 Vetura , Prizren

Shitet Fiat Tipo 1.4B

500 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Sht 22:49 Vetura , Prishtinë

VW Golf 5 TDI

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Qer 01:26 Vetura , Prishtinë

Citroen Berlingo shitet-ndrrohet

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Qer 10:24 Vetura , Burim

Ford Transit

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Maj 09:52 Vetura , Prishtinë

Golf V

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Jan 11:46 Vetura , Prishtinë

GOLF 5 1.9 TDI U SHIT NGA DANI

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Jan 22:37 Vetura , Prizren

Mercedes-benz c 200 cdi 122 PS Classic 2003 bre

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Dhj 21:27 Vetura , Skenderaj

Kosov

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Nën 18:29 Vetura , Prizren

Seat Cordoba 1.9 SDI 98 PS Euro 3 Diesel

1 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 16:18 Vetura , Gjilan

Peugeot 307 hdi me i tkuqe mundsi ndrimi

3 500 EUR

02 Dhj 11:01 Vetura , Prishtinë

Opel corsa

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
26 Nën 18:18 Vetura , Pejë

Passat 2

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Tet 21:28 Vetura , Pejë

Golf 2 Disell

1 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Tet 21:28 Vetura , Deçan

Gollf 2 Diseell

1 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
05 Pri 18:40 Vetura , Ferizaj

VW Golf-2 -88

12 Mar 02:35 Vetura , Prishtinë

Peugeot 306 1.9 dizel -00

2 400 EUR

21 Shk 20:36 Vetura , Pejë

VW Golf 2 -89

10 Shk 15:04 Vetura , Pejë

Golf 2 turbo dizell iterkuller -87

1 150 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Me 2 dyre | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione