Me dogan | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 5532
Mercedes-Benz , 1215
Opel , 1192
Audi , 912
BMW , 738
Peugeot , 471
Renault , 405
Ford , 392
Citroën , 383
Fiat , 278
Seat , 176
Škoda , 154
Nissan , 79
Alfa Romeo , 48
Mazda , 47
Land Rover , 47
Toyota , 36
Mitsubishi , 33
Volvo , 32
Kia , 31
Hyundai , 31
Smart , 29
Jeep , 22
Chrysler , 20
Chevrolet , 19
Suzuki , 18
Acura , 18
MINI , 17
Honda , 17
Porsche , 15
Jaguar , 13
Dacia , 11
Daewoo , 10
Lancia , 10
Dodge , 9
Rover , 8
Yugo , 8
Saab , 7
Ssangyong , 6
Tata , 6
Cadillac , 5
Alpina , 5
Aixam , 4
Infiniti , 3
Corvette , 3
Daihatsu , 3
Hummer , 2
Maserati , 2
Wiesmann , 2
NSU , 2
MG , 2
GMC , 2
Piaggio , 2
TVR , 1
Lotus , 1
Zastava , 1
Lincoln , 1
Bugatti , 1
UAZ , 1
Maybach , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Me dogan,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Me dogan Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 23:33
Linku:
,

Mini Countryman 2.0 dizel 2012 Automatik

Histora e veturës

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
13 Qer 07:46
Linku:
,

Golf 7 feclife

Histora e veturës

14 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Qer 10:25
Linku:
,

Audi A3 2.0 Tdi quattro 184 PS

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:28
Linku:
Shitorja ,

VW Golf 7 – 2.0 TDI

Histora e veturës

9 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 00:43
Linku:
,

WV CADY 1.9 TDI

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 10:48 ,

BLEJM VETURA DEFEKT&AKSIDENT VW BMW AUDI PA DOGAN

Histora e veturës

13 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:48 ,

BLEJM VETURA PA DOGAN RKS DEFEKT DHE AKSIDENT VW BMW

Histora e veturës

14 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:48 ,

BLEJM VETURA DEFEKT DHE AKSIDENT PA DOGAN VW AUDI BMW

Histora e veturës

15 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:48 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN

Histora e veturës

3 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 10:48 ,

BLEJM VETURA RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT TEGJITHA

Histora e veturës

3 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 10:48 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:48 ,

VW Caddy 1.9TDI me Klime viti i prodhimit 2007

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:48 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:48 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 10:48 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:48 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:47 ,

BLEJM VETURA RKS PA DHE ME DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 10:47 ,

Mercedes Vito 110CDI Maksi i posa ardhur viti 2011

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:47 ,

BLEJM VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ..

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:47 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:47 ,

BLEJM VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:47 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:47 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 10:47 ,

Audi Q3 2.0Tdi 2015 FaceLift

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:47 Shitorja ,

BMW 218D AUTOMATIK 2014 ME DOGAN

Histora e veturës

12 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:47 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 10:47 ,

Mercedes Sprinter 313CDI Maksi me Klime viti 2013

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:47 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN

Histora e veturës

3 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:47 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:46 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Me dogan | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione