Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes 2,2 cdi 2010 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

BMW , 5
Audi , 5
Peugeot , 4
Opel , 3
Renault , 2
Seat , 1
Suzuki , 1
Škoda , 1
Fiat , 1
Dodge , 1
Pontiac , 1
Ford , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes 2,2 cdi 2010,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes 2,2 cdi 2010 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 12:20 Vetura , Prishtinë

Shitet GOLF 7 TDI 2016 Bluemotion

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Mar 13:12 Vetura , Ferizaj

MERCEDES-BENZ GLK 350 CDI 4Matic

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Mar 10:49 Vetura , Prishtinë

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2010

3 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 10:17 Vetura , Gjilan

Mercedes C220 CDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Mar 10:32 Vetura , Prishtinë

Suzuki SX4 S-Cross 4x4 1.6 D Automatik

12 800 EUR

20 Mar 21:25 Vetura , Gjilan

PIKAPI PEUGEOT EXPERT 2.0 HDI 2010 -me klim

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Shk 14:28 Vetura , Prishtinë

Golf 6 gtd

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Shk 18:26 Vetura , Ferizaj

Shes Peugeot Expert 2.0 dizel, 166xxx km me garantojn, 2010.

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Shk 18:24 Vetura , Ferizaj

Mercedes C200 CDI

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 22:20 Vetura , Ferizaj

AUTOLARJA VJEN TEK JU!

8 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
18 Shk 13:33 Vetura , Prishtinë

Shiten pjese per Passat 3c

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Jan 16:50 Vetura , Prishtinë

Passat 3c 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
22 Jan 08:26 Vetura , Vushtrri

MERCEDES C220 AUTOMATIK VITI 2010

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Jan 11:36 Vetura , Prishtinë

Golf 6 2010 RKS full opsione

7 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 02:49 Vetura , Prishtinë

Shes Audi Q5 2.0 TDI v.p 2018

35 500 EUR

11 Jan 19:54 Vetura , Dardanë

Pontiac Boneville

28 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
05 Jan 22:37 Vetura , Ferizaj

Shes Peugoet expert 2.0 dizel, 166xxx km me garantojn

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Dhj 20:16 Vetura , Gjilan

Mercedes

9 000 EUR

20 Nën 03:12 Vetura , Prizren

golf 6 2.0 TDi shitet Ndrrohet 049 567 443

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Nën 09:30 Vetura , Gjilan

Polo 1.6 tdi 2010 1 vjet rks ne gjendje prefekte

6 800 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Nën 00:14 Vetura , Mitrovicë

U shit, flm merrjep! SEAT IBIZA 2010

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Nën 00:48 Vetura , Fushë Kosovë

blej vw beetle kabriolet

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Tet 22:20 Vetura , Vushtrri

MERCEDES C200 AUTOMATIK RKS 8 MUAJ VITI 2010

7 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Tet 14:29 Vetura , Ferizaj

Bmw 530d F10 M-Packet Full Opsione

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 23:15 Vetura , Ferizaj

Bmw 530d M-Packet F10 Full Opsione

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 12:47 Vetura , Ferizaj

Mercedes C200 Cdi 2010 Automatik Full

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
15 Maj 16:35 Vetura , Prishtinë

Mercedes

5 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Pri 13:14 Vetura , Ferizaj

Bmw 525D 3.0 F10 Automatik Full Opsione 12/2010

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 15:24 Vetura , Ferizaj

U shit flm Mercedes c220 cdi -10 Rks 11 muj

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Pri 13:08 Vetura , Ferizaj

Bmw 525d 3.0D F10 Automatik Full Opsione

13 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Mar 13:01 Vetura , Prishtinë

Reno grand espace 2.0 dizel pa dogan

1 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Mar 03:12 Vetura , Prishtinë

MERCEDES S320 CDI 4 MATIC FULL OPSION RKS 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Mar 10:23 Vetura , Prishtinë

Shiten Fellnet 16qe Per Pollo 2010

170 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Shk 22:30 Vetura , Prishtinë

A 160 2.0 cdi v.p 2010 ndrrohet

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 14:26 Vetura , Prishtinë

I SHITUR MERCEDES E CLASS 250

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Tet 12:36 Vetura , Prishtinë

skoda yeti

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Sht 01:44 Vetura , Prishtinë

Audi a6

3 799 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Gush 13:34 Vetura , Prishtinë

Mercedes E350 CDI AVANTGARDE Rks

14 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Gush 19:21 Vetura , Prishtinë

Mercedes E350 CDI AVANTGARDE Rks

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Korr 19:45 Vetura , Prishtinë

Mercedes E350 CDI

15 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 10:55 Vetura , Ferizaj

Vw Golf 6 2.0tdi GTD DSG 215Ps SoundSystem

10 799 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 02:07 Vetura , Ferizaj

Pezho partner

2 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 13:24 Vetura , Ferizaj

Golf 6 2.0tdi GTD DSG 215PS 2010

10 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Jan 22:12 Vetura , Besianë

Shes golf 6 2.0

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Jan 00:07 Vetura , Prizren

Mercedes Benz E 400 CDI V8

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Jan 09:12 Vetura , Besianë

Mercedes Benz A180 Avangard Automatik 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Dhj 19:37 Vetura , Prizren

Mercedes Benz 400 CDI V8

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Tet 11:00 Vetura , Fushë Kosovë

Shes Pikap 044718665

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Gush 12:04 Vetura , Besianë

Mercedes Benz A180 Avangard Automatik

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes 2,2 cdi 2010 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione