Mercedes 320 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

Mercedes-Benz , 1138
Audi , 238
BMW , 218
Opel , 212
Peugeot , 73
Fiat , 69
Renault , 69
Ford , 59
Citroën , 57
Seat , 33
Škoda , 23
Jeep , 19
Alfa Romeo , 17
Hyundai , 16
Smart , 12
Toyota , 10
Chevrolet , 8
Mazda , 6
Nissan , 6
Kia , 6
Rover , 6
Porsche , 6
MINI , 5
Lancia , 5
Chrysler , 4
Suzuki , 4
Volvo , 4
Ssangyong , 3
Honda , 3
KTM , 3
Jaguar , 2
MG , 2
Aixam , 2
Isuzu , 1
Zastava , 1
Wiesmann , 1
Lincoln , 1
Bugatti , 1
Dodge , 1
Artega , 1
Pontiac , 1
Daewoo , 1
Daihatsu , 1
Subaru , 1
Sot 14:40
Linku:
,

Audi A4 2.0 TDI Automatik S-LINE

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 20:39 ,

SHES PEZHO 207 1.4 HDI GJENDJE PERFECTE RKS

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:38 ,

Mercedes 190d 92 6muj regjistrim mundesi ndrrimi

1 400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:37 ,

Shitet Mercedes GL- 320 - 4 Matic

15 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:25 ,

GOLF 4 1.9 TDI SHUM I RUAJTUR

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:25 ,

SHITET GOLF 6 2.0 TDI

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:19 ,

VW GOLF VI 2.0 TDI

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:18 ,

Audi A5 3.0 TDI Facelift 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:18 ,

Shitet Gjipi MAZDA CX 7, 4X4 MANUAL

10 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 20:17 ,

Audi Coupe Gt

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:17 ,

Audi a3 2.0 tdi

8 900 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:12 ,

Opel Combo 1.7 DTI viti 2004 me dogan

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:11 ,

Opel Combo 1.7 DTI 2004 me dogan

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:07 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

555 555 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 20:03 ,

Mercedes E 220D Avangarde 9G Tronic

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 20:02 ,

Mercedes C200 2.2 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:00 ,

•Porsche Cayenne 3.0 Diesel / 245Ps

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:54 ,

Peugeot 207 1.6 Benzin Manuel RKS ( Ndrrohet )

4 900 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999


Në fillim