Mercedes A | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

Mercedes-Benz , 1552
Audi , 259
Opel , 234
BMW , 202
Peugeot , 77
Renault , 75
Fiat , 66
Ford , 62
Citroën , 49
Seat , 38
Škoda , 21
Jeep , 21
Alfa Romeo , 20
Smart , 13
Hyundai , 12
Toyota , 11
Mazda , 9
Nissan , 8
Kia , 7
Volvo , 7
Chevrolet , 7
Acura , 6
Chrysler , 5
MINI , 5
Porsche , 5
Rover , 4
Honda , 4
Lancia , 4
Ssangyong , 3
KTM , 3
Suzuki , 2
Bentley , 2
Isuzu , 1
Dacia , 1
Zastava , 1
Wiesmann , 1
Jaguar , 1
Lincoln , 1
Dodge , 1
Artega , 1
Pontiac , 1
MG , 1
Aixam , 1
Daihatsu , 1
Subaru , 1
Sot 11:43
Linku:
Shitorja ,

BMW F20 116i Sport Line

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Sot 21:41 ,

Audi a4 2.7 Automatik Diesel 2007 3x S-Line

7 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:40 ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:40 ,

CITROEN C4 PICASSO DIZELL 2007 1 VIT RKS PERFEKT

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:40 ,

Mercedes A Clas 180 CDI 190 Km Garantume Veq me Dogan

11 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:39 ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

17 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:39 ,

Mercedes-Benz GLK 320 CDI 4Matic

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:37 ,

Audi a6 quattro matrix

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:36 ,

VW T6 2011 2.0 TDI

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:36 ,

VW CADDY 2.0 TDI 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:36 ,

VW CADDY 2.0 TDI 7 ULSE

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:36 ,

VW CADDY TDI 2014 ME DOGAN

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:36 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:35 ,

Caddy TDI me klime me tvsh

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:35 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:35 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:34 ,

SHES PIKAPIN OPEL COMBO 1.7 DTI 2004 = 2.200 euro

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:34 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005=2.300 euro

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:33 ,

SHES 4 GOMA PER KOMBA 195/65/16 C

85 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999


Në fillim