Mercedes Benz c 220 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Peugeot , 4
Audi , 4
Opel , 3
Citroën , 3
BMW , 2
Ford , 2
Škoda , 1
Fiat , 1
Hyundai , 1
Smart , 1
Lancia , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes Benz c 220 ,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes Benz c 220 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:40 ,

MERCEDES BENZ C KLASSE 220 CDI AUTOMATIK AVANTGARDE FACELIFT

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:28 Shitorja ,

Mercedes Benz C 220 9G Tronic

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:25 Shitorja ,

Mercedes Benz GLA 220 CDI 4 Matic

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:14 ,

CITROEN C3 1.4 BENZIN RKS VITI 2010

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:14 ,

AUDI A3 1.6 TDI AUTOMATIK Stronik RKS VITI 2014

12 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:09 ,

MERCEDES BENZ C220 CDI AUTOMATIK AVANTGARDE

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:04 ,

Mercedes Benz E220 CDI Automatik Avantgarde Full extra

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:02 ,

Mercedes Benz C220 CDI Automatik Elegance

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:55 ,

Mercedes Benz B-Class AUTOTRONIK

7 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:32 ,

Mercedes Benz Vito 2.2 Diesel RKS

1 550 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:27 ,

Mercedes benz C klas 2.2Cdi automatik

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:49 ,

Mercedes Benz C220 dizel 2016

25 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 14:06 ,

MERCEDES C-220 AUTOMATIK FULL EXTRA 2010 RKS

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:40 ,

Golf 7 2.0 DSG 2016��������

9 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:40 ,

VW Tiguan Facelift 2.0 DSG��������

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:39 ,

Bmw x1 20xd 2011��������

11 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 11:17 ,

MERCEDES BENZ C220 CDI RKS AUTOMATIK-09

8 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:42 ,

Mercedes Benz C 220 CDI Automatik Avantgarde Full Opcion

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 00:04 ,

Mercedes Benz C220 CDI

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Maj 17:19 ,

PoE IP Camera e jashtme 8MP 4K UHD, Dhuratë 32GB SD Card

79 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
08 Maj 16:51 ,

shitet mercedes c 220Cdi sapo doganur rks 9muj viti 2011

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 05:20 ,

Mercedes benz cdi

19 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Maj 23:20 ,

Mercedes Benz C 220, CDI, v. 2007, Automatic, nga Zvicra

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Maj 17:52 ,

Shitet Mercedes Benz C 220 CDI AUTOMATIK

4 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Maj 16:17 ,

Mercedes Benz E 220

17 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Maj 16:12 ,

MERCEDEZ BENZ E300

19 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 15:28 ,

Mercedes Benz C 220 CDI

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Maj 21:44 ,

MERCEDES BENZ GLK 220 �������� PANORAM AMG LINE

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Maj 21:37 ,

Mercedes-Benz C klase Avangard 220

16 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Maj 12:14 ,

Shes veturen Mercedes Benz

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 22:25 ,

Mercedes C220 Bluetec Viti 2015 95.000km te garantuara,

19 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
30 Pri 12:08 ,

Mercedes GLK 220 ����PANORAM AMGLINE 01.10.2020 i doganuar

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Pri 09:48 ,

Mercedes Benz GLK 220 �������� PANORAM AMG LINE

19 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Pri 08:57 ,

U shitt

600 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Pri 16:26 ,

Mercedes c class

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 22:07 ,

Mercedes Benz C220

19 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Pri 02:55 ,

Mercedes

3 015 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Pri 00:02 ,

Mercedez benz c 220

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Pri 13:41 ,

AUDI A3 1.6 TDI STRONIK VITI 2014 RKS NI VITE

12 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Pri 13:41 ,

CITROEN C3 1.4 B RKS VITI 2010

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Pri 08:33 ,

OPEL ANTARA 2.0 DIZELL 4X4 RKS VITI 2007

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 15:06 ,

MERCEDESS C CLASS 220 RKS

4 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Pri 18:00 ,

Mercedes Benz C220

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Pri 01:31 ,

Mercedes Benz Vito

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Mar 16:01 Shitorja ,

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

5 799 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 01:12 ,

Mercedes Benz C220 CDI AUTOMATIK ELEGANCE

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 20:51 ,

Mercedes benz C-220

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes Benz c 220 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione