Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes benz w124 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes benz w124,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes benz w124 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 14:04 Vetura , Mitrovicë

Pjes per Mercedes

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
05 Shk 14:02 Vetura , Shtime

Mercedes-Benz 250D W124

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Jan 02:23 Vetura , Prizren

Blej

1 EUR

21 Dhj 12:14 Vetura , Pejë

Shitet mercedes 250 gjendje perfekte

3 400 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Dhj 20:12 Vetura , Vushtrri

Mercedes Benz w124

2 600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Nën 13:24 Vetura , Fushë Kosovë

Mercedes Benz w124 3.0d Automatik 1994

3 800 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Tet 19:29 Vetura , Gjilan

Blej mercedes benz

28 Korr 22:20 Vetura , Prishtinë

U shittt

2 950 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
31 Mar 23:52 Vetura , Pejë

Shitet

1 300 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Mar 21:00 Vetura , Pejë

Shitet

1 300 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Mar 09:32 Vetura , Artanë

Shitet w124

5 800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Korr 10:56 Vetura , Gjakovë

mercedes

1 450 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
18 Maj 13:19 Vetura , Drenas

Shitet Mercedes Benz w124

3 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Maj 16:36 Vetura , Gjilan

shitet Mercedes benz automatik

1 400 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
05 Maj 15:28 Vetura , Pejë

Mercedes Benz w124 250d

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 22:52 Vetura , Gjilan

Mercedes Benz w124

14 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Dhj 19:31 Vetura , Shtime

Shitet Mercedes-Benz E250d w124 shum i rujtun

2 600 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Dhj 19:42 Vetura , Ferizaj

Mercedes Benz w124

1 350 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
10 Pri 09:08 Vetura , Gjilan

Shes mercedes benz

2 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Jan 13:46 Vetura , Viti

Mercedes 200 Dizel ndrrim me xhip

1 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Tet 22:35 Vetura , Pejë

Mercedes benz w124 220d 1990

Viti: 1990
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Sht 20:26 Vetura , Pejë

Mercedes benz w124 220 dizell 1990

1 900 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Korr 19:56 Vetura , Pejë

Mercedes Benz E300 TD

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Korr 20:38 Vetura , Gjilan

Mercedes benz w124

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Korr 16:48 Vetura , Lipjan

Mercedes benz w124

2 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Qer 18:24 Vetura , Fushë Kosovë

MERCEDES BENZ 250

1 950 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 23:46 Vetura , Pejë

Mercedes benz

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Mar 13:18 Vetura , Prizren

Shitet benz w124 1 vit rks

Viti: 1990
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Dhj 11:50 Vetura , Pejë

Mercedes benz 300 dizell 1990

2 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Tet 09:46 Vetura , Gjilan

Mercedes Benz 300D EXTRA KLIM ABS ASD TEMPOMAT

4 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Tet 16:25 Vetura , Prishtinë

Mercedes-Benz w124

1 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Korr 23:36 Vetura , Gjilan

Mercedes W124 Coupe

4 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Korr 21:04 Vetura , Vushtrri

Mercedes Benz w124 CE200 3.0diesel

2 850 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Pri 16:04 Vetura , Kastriot

Mercedes-Benz w124 E-Class

1 600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Shk 00:22 Vetura , Burim

Mercedes Benz E250 w124

4 300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Jan 22:11 Vetura , Vushtrri

Shitet

Viti: 1980
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Dhj 20:57 Vetura , Pejë

mercedes benz

2 300 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Dhj 01:09 Vetura , Pejë

Mercedes benz

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Qer 19:12 Vetura , Besianë

Mercedes Benz 250 D

2 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Maj 10:48 Vetura , Gjakovë

Mercedes Benz 200D

1 800 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Jan 12:37 Vetura , Klinë

Mercedes w124

1 700 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Dhj 18:44 Vetura , Prishtinë

Mercedes w124 200 D

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Dhj 14:06 Vetura , Pejë

UUUUUUU SHIIIIT Mercedes Benz W124 250 2.5 Dizell

3 100 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Qer 13:12 Vetura , Vushtrri

U shit flm merr jep

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Pri 10:31 Vetura , Gjakovë

Mercedes Benz W123

2 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Mar 19:17 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Mercedes Benz w124 200

2 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
25 Jan 21:32 Vetura , Skenderaj

Mercedes-benz E250 diesel

4 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
17 Sht 18:57 Vetura , Mitrovicë

Mercedes Benz 300 -88

Viti: 1988
Kilometrazha: 350 000 - 399 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes benz w124 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione