Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes c | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Mercedes-Benz , 2752
Audi , 252
Opel , 242
BMW , 196
Peugeot , 86
Ford , 70
Renault , 67
Fiat , 63
Citroën , 51
Seat , 27
Škoda , 19
Alfa Romeo , 18
Hyundai , 15
Land Rover , 13
Jeep , 12
Volvo , 11
Smart , 11
Nissan , 10
Chrysler , 10
MINI , 9
Mazda , 8
Kia , 8
Toyota , 7
Acura , 7
Lancia , 7
Suzuki , 5
Daewoo , 5
Daihatsu , 5
Bentley , 5
Rover , 4
Honda , 4
Chevrolet , 4
KTM , 3
Porsche , 3
Dacia , 2
Ssangyong , 2
Aixam , 2
Ferrari , 2
Isuzu , 1
Lada , 1
Zastava , 1
Cadillac , 1
Wiesmann , 1
Ligier , 1
Alpina , 1
Lincoln , 1
Dodge , 1
Artega , 1
Pontiac , 1
MG , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes c,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes c Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 23:00
Linku:
,

AUDI A3 2017 150HP - 3X SLINE

22 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Sot 10:36 ,

CITROEN C4 1.6 E-hdi AUTOMATIK 103.000KM I DOGANUAR 2014

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 10:36 ,

CITROEN C3 1.4 E-HDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2013

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:34 ,

*WW CADY 2.0 DIZELL RKS 1 VJET KLIM ETJ 044870990

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:34 ,

Shes mercedes kufomash ne gjendje te rregullt 049286167

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:34 ,

PIKAP RENO KANGO 1.9 DCI 2004 RKS I SKADUN

1 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:34 ,

Golf 5 viti 2004 1.9tdi rks deri nentor 2022

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:34 ,

Volvo xc60 automatik 2.4 dizel rks 6 muj

10 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:30 ,

MERCEDES-BENZ C200 CDI AMG-LINE 9G *Dogan te Paguar*

Viti: 2019
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 10:30 ,

MERCEDES C 220 AMG LINE 118 MI KLM 100%

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:30 ,

MERCEDES C 220 AMG LINE 118 MI KLM 100%

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:30 ,

Shitet Mercedes C 220 CDI Automatik 2009 RKS 10 Muaj

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:30 ,

Shitet Mercedes C 200 CDI 2011 Manual vetem meDogan t’paguar

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:30 ,

Shitet Mercedes C 250 CDI 4Matic 2013 me Dogan Homologim

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:30 ,

Mercedes C 220 CDI Automatik 2013 vetem me Dogan t’paguar

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:30 ,

Mercedes C 320 CDI 3.0 Diesel 4 Matic 2010 Dogan Homologim

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:25 ,

VW GOLF 6 AUTOMATIK DSG ME DOGAN

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:25 ,

BMW 116eD 2014 ME DOGAN

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:25 ,

Caddy 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:25 ,

Caddy Maxi TDI

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:25 ,

Caddy TDI model 2013 i doganuar me TVSh

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:25 ,

Caddy TDI me klime me tvsh

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:25 ,

VW CADDY AUTOMATIK DSG 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:24 ,

VW Golf 7 1.6tdi DSG HIGHLINE - RKS ✅

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:24 ,

Audi q5 3.0 tdi quattro 2015

22 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:20 ,

MERCEDES C CLAS 220 CDI AVANGARD 6

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:20 ,

MERCEDES C CLAS 220 CDI AUTOMATIK

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:20 ,

mercedes benz c/class 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:20 ,

Mercedes C Clas 045693540

1 450 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:18 ,

Peugeot 1.6 Benxin Cabriolet

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:18 ,

Kariga tapacira Audi q7

370 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 10:16 ,

Mercedes a class 160 Benxin

1 750 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:14 ,

Shitet Bmw 420d GranCoupe

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:14 ,

Shitet / Ndrrohet Golf 4 1.9 TDI / Me KLIMË

3 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:13 ,

Renault Megane Sedan 1.9 Diesel

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:13 ,

Peugeot 206 1.9 Diesel viti 2002 Pikap me 2 Ulse

990 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:11 ,

Peugeot 206 1.6 Benxin viti 2002

1 700 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:11 ,

Ford Transit Connect 1.8 Diesel 2007 me dogan te paguar

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:00 ,

MERCEDES BENZ C200/ 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:00 ,

Kem Pjes Per te Gjitha Llojet e Veturave

500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:00 ,

VW GOLF VIII 2.0 TDI AUTOMATIC - I RI

32 500 EUR Price Reduced

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:56 ,

FIAT DOBLO 1.9 JTD ME KLIME 2007

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:52 ,

MERCEDES ML 320 CDI

8 700 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:36 ,

bmw 318

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:32 ,

Blej Vetura Peugeot CItroen Renault.

1 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 09:25 ,

BLEJME VETURA PA DOGANE (EURO4)

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:24 Shitorja ,

BMW X1 20D XDRIVE M-PAKET 162xxx KM / ME DOGAN

16 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes c | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione