Mercedes c200 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

Audi , 210
Opel , 161
BMW , 160
Fiat , 66
Peugeot , 60
Renault , 59
Citroën , 52
Ford , 51
Škoda , 19
Jeep , 18
Seat , 18
Alfa Romeo , 12
Smart , 12
Hyundai , 11
Toyota , 9
Chevrolet , 6
Mazda , 6
Nissan , 6
Rover , 6
Chrysler , 5
Volvo , 5
Kia , 4
MINI , 4
Dodge , 3
KTM , 3
Lancia , 3
Porsche , 3
Ssangyong , 3
Aixam , 2
Subaru , 2
Artega , 1
Dacia , 1
Daihatsu , 1
Honda , 1
Isuzu , 1
Jaguar , 1
Lincoln , 1
MG , 1
Pontiac , 1
Suzuki , 1
Wiesmann , 1
Zastava , 1
Sot 09:23 ,

Mercedes Benz C220 CDI Avangarde

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:23 ,

VW Passat 1.9 TDI 6 Shpejtsi 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:22 ,

VW Touran 1.9 TDI Automatic DSG 7 Ulse

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:22 ,

Mercedes Benz C220 CDI Automatik Full Extra

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:21 ,

Audi A4 2.0 TDI Automatik

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:21 ,

Mercedes Benz E220 CDI Automatik 1 Vit RKS

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:03 ,

Shitet Golf 2

900 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:03 ,

Golf 5 Plus 1.9 TDI Automatik RKS

6 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:57 ,

Bmw 740 d m paket facelift

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:43 ,

BLEJM VETURA PA DOGAN DHE RKS ��

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 08:40 ,

CITROEN C8 2.0 HDI, 7 ulse, i rexhistruar

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:40 ,

SKODA OCTAVIA 1.6 TDI, i rexhistruar RKS

7 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:39 ,

ŠKODA SUPER B 1.6 TDI, 6 Shpejtësi, RKS

6 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:23 ,

VW GOLF 6 2.0 TDI 140 PS , Automatik DSG ,2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:14 ,

Mercedes c200

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:38 ,

VW PASSAT 2.0 TDI 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:38 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:37 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:37 ,

VW CADDY MAXI ME 5 ULESE ME KLIME

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:37 ,

VW CADDY MAXI 2011 ME KLIMË

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:36 ,

VW CADDY 2.0 SDI

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:36 ,

Caddy TDI me klime me tvsh

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:53 ,

mercedes

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:04 ,

promovo biznesin tënd online, rrite atë...

150 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:04 ,

rrite binesin tënd tani, oferta 150€ = 1 VIT

150 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:04 ,

ofertë e çmendur për biznesin tënd, shikoje...

150 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 01:04 ,

bëje biznesin me logo uebfaqe dhe aplikacion =150€

150 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:04 ,

KRIJOJMË DHE MIRËMBAJMË UEBFAQE INTERNETI = 150€

150 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:04 ,

KRIJOJMË DHE MIRËMBAJMË APLIKACIONE PËR MOBIL=150€

999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:19 ,

Blejme vetura urgjent gjithe kosoven

999 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:17 ,

Urgjent kerkojme vetura te interesuarit ne tel

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 00:17 ,

Urgjent blejme vetura ✅✅✅ 500 deri 1500 euro

500 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:04 ,

Tepiha prej Zvicres ������

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:50 ,

WV Passat 2 dizell 1.6

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:50 ,

WV Passat 2 dizell 1.6

699 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:58 ,

logo, uebfaqe interneti dhe aplikacion, 150€=1VIT

150 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:54 ,

Opel Astra 1.7 **** Nderrim ****

1 777 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:41 ,

Mercede A Class **** Nderrim ****

3 444 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 22:41 ,

Seat Arosa **** Nderrim ****

1 199 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:41 ,

Peugeot 307

2 666 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:34 ,

Shes Fellne Per Mercedes C E clas 16qe

190 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 22:34 ,

Shesim Bandash te thjesht per vetura

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:33 ,

Shiten Fellne 16 Per Golf 7 6 5 Tiguan Tauran Pass

245 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Në fillim