Mercedes cls | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

Opel , 34
Audi , 12
Fiat , 12
BMW , 8
Citroën , 3
Ford , 3
Hyundai , 2
Nissan , 2
Suzuki , 2
Bentley , 1
Bugatti , 1
Jeep , 1
Lancia , 1
Peugeot , 1
Renault , 1
Sot 01:46 ,

MERCEDES CLS 350CDI

20 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:18 ,

CITROEN C4 PICASSO DIZELL 2007 1 VIT RKS PERFEKT

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:17 ,

PASAT 2013 2.0 DIZELL AUTOMATIK 1 VIT RKS *PERFEKT

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:19 ,

Mtsubishi Pajero 2.5

2 777 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:19 ,

Nisan terrano 2.7 TDI

4 860 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 22:56 ,

Shitet Golf 5 Plus mundsi ndrrimi

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:40 ,

AUDI COUPE GT

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:35 ,

MERCEDES CLS 350 CDI 4 MATIC AMG Line 2013

19 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:09 ,

DS5 2.0 hdi

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:09 ,

Caddy maxi i sapo doganuar

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:46 ,

Fiat Bravo 1.2 Benzin / Viti 2000

1 299 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:54 ,

Opel corsa 1.3cdti i sapo ardhun dhe doganuar

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:52 ,

Opel corsa 1.3cdti 2011 me dogan-H {libra servisi}

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:34 ,

Mercedes-benz CLS

21 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:21 ,

vw golf 6 2.0 TDI-STYLE-viti 2011

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:21 ,

vw golf 6 2.0 TDI-LLEDA-viti 2011 me doganë

10 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:20 ,

vw golf 6 1.6 TDI-MATCH-viti 2012

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:20 ,

vw TIGUAN 2.0 TDI-DSG automatik-viti 2012

17 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 13:19 ,

BMW 520D-dizell-automatik viti 2012

11 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:53 ,

Fiat Bravo 1.2 Benzin / Viti 2000

1 299 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:11 ,

Fiat Bravo 1.2 Benzin / Viti 2000

1 299 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:11 ,

Fiat Bravo 1.2 Benzin / Viti 2000

1 299 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:59 ,

Fiat Bravo 1.2 Benzin / Viti 2000

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:01 ,

Mercedes-Benz ML 270cdi automatik 4x4

3 890 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:01 ,

Suzuki Jimny 1.3B 4X4 2011

7 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 10:01 ,

Volkswagen Golf 7 tdi DSG 2015 136000 km

12 990 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 09:58 ,

Fiat Bravo 1.2 Benzin -viti: 2000 /ekonomik

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:49 ,

Fiat Bravo 1.2 Benzin / Viti 2000

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:49 ,

Fiat Bravo 1.2 Benzin / Viti 2000

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Nën 23:35 ,

Fiat Bravo 1.2 Benzin / Viti 2000

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Nën 23:35 ,

Fiat Bravo 1.2 Benzin / Viti 2000

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Nën 21:54 Shitorja ,

Mercedes-Benz CLS 350 Cdi AMG 2012 Full

27 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Nën 20:58 ,

opel combo 1.7 DTI dizell motorri JAPAN- me doganë

2 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Nën 19:21 ,

Shitet Mercedes Benz CLS

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Nën 18:21 ,

Fiat Bravo 1.2 Benzin / Viti 2000

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Nën 18:21 ,

Fiat Bravo 1.2 Benzin / Viti 2000

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Nën 12:59 ,

Mercedes-benz CLS

21 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 11:28 ,

VW Jetta-TDI

5 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 06:50 ,

Suzuki Vitara 1.6 Turbo Diesel (4x4) TCSS

14 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
25 Nën 18:36 ,

Mercedes CLS 350 4Matic (full opcion)

22 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Nën 13:31 Shitorja ,

MERCEDES-BENZ CLS 350 CDI BLUE EFFICIENCY

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Nën 09:40 ,

Bmw 530 XDrive M paket facelift E60 RKS

11 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 21:08 ,

VW PASSAT 1.6 TDI AUTOMATIK 2018 RKS

16 400 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Nën 09:46 ,

VW PASSAT B8 1.6 TDI DSG 2018 RKS

16 400 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Nën 15:08 ,

Mercedes CLS 350 Viti 2011

21 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Nën 14:35 ,

Mercedes S350 4MATIC AMG

43 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Nën 09:54 ,

BMW 320d AUTOMATIK - (2013) RKS

14 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 19:43 ,

VW PASSAT B8 2018 RKS

16 400 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Nën 11:08 ,

Mercedes Vito Viano 113 CDI 2014 me 9 ulese

15 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999


Në fillim