Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes e 220 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Mercedes-Benz , 1553
Opel , 153
Audi , 135
BMW , 104
Peugeot , 51
Ford , 38
Renault , 37
Fiat , 32
Citroën , 28
Seat , 18
Škoda , 13
Chrysler , 7
Nissan , 6
Hyundai , 6
Toyota , 5
Kia , 5
Rover , 5
Jeep , 5
Volvo , 4
Smart , 4
Mazda , 3
MINI , 3
Acura , 2
Daewoo , 2
MG , 2
KTM , 2
Porsche , 2
Isuzu , 1
Lada , 1
Buick , 1
Ssangyong , 1
Dodge , 1
Honda , 1
Artega , 1
Daihatsu , 1
Lancia , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes e 220,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes e 220 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 13:10 ,

mercedes benz c/class 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:08 Shitorja ,

MERCEDES CDI 265ps / FULL OPCIONE / ME DOGAN

14 950 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:42 ,

MERCEDES GLK 220 CDI 4MATIC FACELIFT *Dogan te Paguar* ch

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:18 ,

VW GOLF 6 AUTOMATIK DSG ME DOGAN

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:18 ,

BMW 116eD 2014 ME DOGAN

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:18 ,

VW CADDY AUTOMATIK DSG 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:13 ,

Caddy TDI me klime me tvsh

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:12 ,

MERCEDES ML 320 CDI

8 700 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:09 ,

opel zafira rks 1 vit 7 ulse 1999€

1 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:05 ,

Shes ose ndrroj Opel zafira 1 vit rks 7 ulse

1 999 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:55 ,

MERCEDES E KLASS 220 CDI BLUTEC VP 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:55 ,

MERCEDES E KLASS 220 CDI AMG_LINE VP 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:55 ,

MERCEDES E KLASS 220 CDI BLUTEC VP 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:55 ,

Mercedes Benz E220 CDI Avangarde Automatik

28 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:48 ,

Reno kango 1000 eu 1.9 dci rks i skadun

1 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:35 ,

MERCEDES C CLASS 2013 AMG

16 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:29 ,

*WW CADY 2.0 DIZELL RKS 1 VJET KLIM ETJ 044870990

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:29 ,

Shes mercedes kufomash ne gjendje te rregullt 049286167

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:23 ,

CADY 1.9TDI INFO 044280873 nrrim nese na komvenon

2 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:22 ,

Ford Kuga 2.0 Diesel FaceLift Manuel RKS Ndrrohet

12 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:07 ,

Lada

Viti: 1990
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:05 ,

VW CADDY 2.0 SDI / ME DOGAN

2 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:05 ,

Mercedes Benz E 220 CDI 7G Automatik AMG Line Facelift

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:00 ,

Mercedes Benz E 220 CDI 7G Automatik AMG Line

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:45 ,

CITROEN C3 1.6 E-HDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2013

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:45 ,

CITROEN C4 1.6 E-hdi AUTOMATIK 103.000KM I DOGANUAR 2014

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 10:15 ,

Jetta 1.6 benzin , 22 vite 1 Pronar, 2250 € ,

2 250 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:15 ,

Jetta 1.6 benzin , 22 vite 1 Pronar , 2250 €

2 250 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:06 ,

Shitet BMW 420D

21 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:48 ,

VW Golf 3 2.0b Automatik - Rks ✅

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:42 ,

Blejm golf te aksidentuar

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:56 ,

Shitet Mercedes C 220 CDI Automatik 2009 RKS 10 Muaj

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:43 ,

Shitet Mercedes E 220 CDI 2014 Automatik vetem Dogan Homolog

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:20 ,

VW CEDDY 2.0 DIZELL RKS 9 muj i DOGANUAR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:08 ,

Reno kango 1.9 dci 1000euro rks i skaduar 044280873

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 07:20 ,

SHITET BICIKLETA MERCEDES BENZ E ARDHUR NGA GJERMANIA

1 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:42 ,

Ushitt flmmmm

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:34 ,

MERCEDES BENZ C220(180)CDI 2012 SAPO ARDHUR

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:13 ,

MERCEDES BENZ E220 CDI AUTOMATIK RKS

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:42 ,

Shitet Peugeot 206 HDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:20 ,

Golf 6 2.0 tdi anglez padogan

35 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 17:17 ,

Golf 6 1.6 tdi anglez padogan

33 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes e 220 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione