Mercedes ml 350 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

Opel , 46
Fiat , 19
BMW , 9
Citroën , 5
Audi , 4
Peugeot , 4
Ford , 3
Renault , 2
Chrysler , 1
Daewoo , 1
Jeep , 1
Kia , 1
Lancia , 1
Porsche , 1
Rover , 1
Suzuki , 1
Sot 08:34 ,

Mercedes Benz ML 350 2010 AIRMATIC

18 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:34 ,

CITROEN C4 PICASSO DIZELL 2007 1 VIT RKS PERFEKT

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:19 ,

PASAT 2013 2.0 DIZELL AUTOMATIK 1 VIT RKS

11 000 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:15 ,

Mercedes ML 350 Benzin Automatik 2006 RKS

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:03 ,

Fiat Bravo 1.2 Benzin / Viti 2000

1 299 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:52 ,

Fiat Bravo 1.2 Benzin / Viti 2000

1 299 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:51 ,

Fiat Bravo 1.2 Benzin / Viti 2000

1 299 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:44 ,

AUDI COUPE GT

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:41 ,

Shitet Golf 5 Plus mundsi ndrrimi

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:34 ,

FORD C MAX 1.6 TDCI 2005 RKS NI VITE

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:23 ,

MERCEDES ML 350 CDI AMG LINE VITI 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:00 ,

opel combo 1.7 DTI dizell motorri JAPAN- me doganë

2 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:59 ,

vw golf 6 2.0 TDI-STYLE-viti 2011

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:59 ,

vw golf 6 2.0 TDI-LLEDA-viti 2011 me doganë

10 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:59 ,

vw golf 6 1.6 TDI-MATCH-viti 2012

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:58 ,

vw TIGUAN 2.0 TDI-DSG automatik-viti 2012

17 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 19:58 ,

BMW 520D-dizell-automatik viti 2012

11 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:16 ,

VW Jetta-TDI

5 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:01 ,

Mercedes ML Bluetec, model 2013 me 165.000 km

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:57 ,

Mercedes ML 350 full opcione

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 11:25 ,

Fiat Bravo 1.2 Benzin / Viti 2000

1 299 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:05 ,

Fiat Bravo 1.2 Benzin / Viti 2000

1 299 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:13 ,

Mërcedes E Clas 350 CDI Amg Line 4 Matic

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 21:02 ,

ANDROID BOX - MODELE 2020 - RESERVER ME KANALE

45 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 19:17 ,

Shiten pjes per Citroen Jumpy

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
27 Nën 16:46 ,

Fiat Bravo 1.2 Benzin / Viti 2000

1 299 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Nën 15:54 ,

Opel corsa 1.3cdti i sapo ardhun dhe doganuar

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Nën 15:52 ,

Opel corsa 1.3cdti 2011 me dogan-H {libra servisi}

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Nën 14:51 ,

Mercedes-Benz ML 350 Bluetec

32 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
27 Nën 12:53 ,

Fiat Bravo 1.2 Benzin / Viti 2000

1 299 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Nën 12:11 ,

Fiat Bravo 1.2 Benzin / Viti 2000

1 299 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Nën 12:11 ,

Fiat Bravo 1.2 Benzin / Viti 2000

1 299 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Nën 11:59 ,

Fiat Bravo 1.2 Benzin / Viti 2000

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Nën 09:58 ,

Fiat Bravo 1.2 Benzin -viti: 2000 /ekonomik

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Nën 09:49 ,

Fiat Bravo 1.2 Benzin / Viti 2000

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Nën 09:49 ,

Fiat Bravo 1.2 Benzin / Viti 2000

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Nën 23:35 ,

Fiat Bravo 1.2 Benzin / Viti 2000

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Nën 23:35 ,

Fiat Bravo 1.2 Benzin / Viti 2000

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Nën 21:54 Shitorja ,

Mercedes-Benz CLS 350 Cdi AMG 2012 Full

27 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Nën 18:21 ,

Fiat Bravo 1.2 Benzin / Viti 2000

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Nën 18:21 ,

Fiat Bravo 1.2 Benzin / Viti 2000

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Nën 10:20 ,

Mercedes ML 350

31 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Nën 06:50 ,

Suzuki Vitara 1.6 Turbo Diesel (4x4) TCSS

14 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
25 Nën 18:10 ,

Mercedes ML 350

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Nën 21:08 ,

VW PASSAT 1.6 TDI AUTOMATIK 2018 RKS

16 400 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Nën 09:46 ,

VW PASSAT B8 1.6 TDI DSG 2018 RKS

16 400 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Nën 20:10 ,

Pikap peugeot partner 1.6 dizel 2011 nga ch

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Nën 09:53 ,

Mercedes - ML 350 / Automatik / American Style

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Nën 20:04 ,

U shit

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999


Në fillim