Mercedes sl | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 4
Ford , 2
Škoda , 2
Audi , 1
BMW , 1
Renault , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes sl,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes sl Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

12 Mar 00:34 ,

Mercedes Benz SL 300 D

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Dhj 18:40 ,

Clasicc mercedes sl

Histora e veturës

12 000 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 16:34 ,

Mercedes SL 280 dizel

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Shk 15:05 ,

Opel zafira

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Jan 21:49 ,

N^shitje. Zafira 1.9 2006 Ose. Ndrroj

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Dhj 23:57 ,

U shit 3950 malli i mir

Histora e veturës

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Dhj 23:49 ,

Shes Opel Zafira Pronari I Dyt (KS)

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Nën 23:48 ,

Skod octavia

Histora e veturës

5 850 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Nën 22:00 ,

Shes Skoda octavia 2012 ose ndrroj

Histora e veturës

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Tet 17:12 ,

U shit

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Sht 19:22 ,

Audi a6 AUTOMATIK

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 17:44 ,

RENO CLIO 1.5 DCI ME KLIM

Histora e veturës

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Mar 14:22 ,

Bmw 330

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Mar 15:19 ,

Touran 2.0 TDI 103KW/140PS Dsg

Histora e veturës

6 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Shk 15:05 ,

Mercedes SL

Histora e veturës

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 12:50 ,

Ford Transit Connect 1.8 disel 2004

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 20:15 ,

Mercedes OLD.TIMER SL-500 /045594779

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Dhj 16:25 ,

Caddy 1.9 TDI Klima MODEL 2008

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 22:17 ,

VW Caddy maxi uuuuu shit flm

Histora e veturës

6 800 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Gush 19:30 ,

Mercedes SL

Histora e veturës

150 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
21 Korr 12:01 ,

Mercedes Benz SL 1977

Histora e veturës

12 000 EUR Price Reduced

Viti: 70-at
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
16 Maj 16:41 ,

Mercedes SL 55 Amg -05

Histora e veturës

19 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Pri 20:08 ,

Touran

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 09:11 ,

Motorr Mercedes Benz 6000 CC W12

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
10 Jan 15:16 ,

Shitet Mercedes SL 500 - Gjysem Blindum !!!

Histora e veturës

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Nën 22:24 ,

Mercedes amg paket

Histora e veturës

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
09 Nën 22:56 ,

Mercedes Benz 350sl

Histora e veturës

1 400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Gush 14:12 ,

Mercedes SL300 -92

Histora e veturës

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Tet 18:26 ,

Uuuu Shiiitttt Mercedes SL 5.0 Benzin AMG Paket

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Tet 19:23 ,

Bmw

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Gush 08:21 ,

Mercedes sl 500 amg stailing

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 75 000 - 79 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes sl | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione