Mercedez benz | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

GMC , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedez benz ,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mercedez benz Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 18:24 ,

Mercedez Benz Sprinter 208D

1 700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 08:42 ,

Shes mercedez benz 2.0 dizell

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Maj 16:12 ,

MERCEDEZ BENZ E300

19 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 12:50 ,

mercedes benz c220 USHIT AUTOSALLONI EV

23 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Pri 18:08 ,

Mercedez Benz A-Class

1 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Pri 16:36 ,

Shifet

2 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Pri 19:53 ,

Shitet E Clas 270

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Mar 23:16 ,

Mercedez 200

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Mar 12:41 ,

Mercedez Benz A-Class

1 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Mar 10:51 ,

Shitet Mercedess Benz E200

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Mar 19:14 ,

Mercedez Benz C class 220

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Mar 09:28 ,

Mercedez benz

3 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
09 Shk 18:59 ,

Shitet E270

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Shk 19:35 ,

Shitet

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Jan 11:34 ,

Shitet Mercedez Benz

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 13:31 ,

Mercedez Benz C220 AMG Line - Black Edition

27 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Jan 17:08 ,

Mercedez benz

2 400 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Jan 20:29 ,

Mercedez Benz E220

38 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
05 Jan 13:39 ,

Mercedes Benz Sprinter 906BA35

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Dhj 22:50 ,

Mercedez

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Nën 15:35 ,

Mercedez Benz

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Tet 11:53 ,

Mercedez benz 240D

5 500 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Sht 22:31 ,

Mercedes Benz

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Gush 21:08 ,

Mercedez-benz E 270 cdi

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Gush 11:44 ,

Shes Mercedez -benz 250

1 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 15:03 ,

MERCEDES BENZ B180 CDİ

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Gush 16:30 ,

mercedez

Viti: 2016
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
16 Korr 21:46 ,

Mercedez Benz pa dogan

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Korr 13:46 ,

Shitet vetura

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Qer 13:13 ,

Mercedez benz

5 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 15:07 ,

Mercedez benz 250

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Pri 19:19 ,

Mercedes benz 190D

1 250 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Mar 12:08 ,

Shes mercedez benz 190

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Mar 19:16 ,

Shitet ose nderrohet kombi mercedez benz 310d

2 850 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
29 Shk 19:47 ,

shite Mercedez benz 180

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Shk 21:35 ,

Mercedez Benz Ml 320 Bluetec Amerikan Ganc

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Shk 15:47 ,

Mercedes Benz

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Shk 12:58 ,

shes mercedez benz

800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 12:16 ,

mercedez benz

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Jan 16:19 ,

Mercedez Benz 190

700 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Jan 16:19 ,

Mercedez Benz 190.

700 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Jan 20:34 ,

mercedez benz

900 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
12 Jan 13:57 ,

Mercedez Benz E 220- Ne gjendje shume te mire

5 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Jan 11:12 ,

Shitet mercedez benz 250 D me klim

2 800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Jan 22:24 ,

Mercedez benz

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Dhj 12:06 ,

Shes mercedez benz A180

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Dhj 21:43 ,

Mercedez benz ml400

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Dhj 21:01 ,

Mercedes B200 dizel

7 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Dhj 19:43 ,

OKAZION

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 14:11 ,

Shes Veturen

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedez benz | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione