Mersedes | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Audi , 8
Opel , 6
BMW , 3
Seat , 3
Ford , 2
Jaguar , 2
MG , 2
Volvo , 2
Acura , 1
Alpina , 1
Honda , 1
Jeep , 1
Renault , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mersedes ,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mersedes Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:50 ,

Olsi

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 11:32 ,

Shes apo ndrroi perparsi mersedes 200 ose 250 apo 190

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 02:52 ,

Mercedes-Benz - full opsjone - sport

27 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Maj 19:34 ,

Olsi

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Maj 08:35 ,

mersedes

750 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 11:55 ,

Shes mersedes A Class

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 14:20 ,

Shes Mersedes 220 RKS 1vit mundesi ndrrimi

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Pri 17:22 ,

Shes mersedes 220 me 1 vit regjistrim

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Pri 07:12 ,

Mersedes

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
16 Pri 14:08 ,

Mersedes benz

5 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
10 Pri 11:28 ,

Mersedes vito frigo

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Pri 11:07 ,

Mersedes vito

5 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Pri 18:56 ,

Shitet Pasati tip top

1 400 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Mar 12:23 ,

SHES MERCEDES 190 DIZEL

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
16 Mar 19:03 ,

Shiten dy golfa

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Mar 14:13 ,

Mersedes 190 dizel rks qershor

730 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Mar 17:41 ,

Shite c220 kupe 2012

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 14:58 ,

Mercedes 2.0 dizel 10 muaj regjistrim

1 600 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Shk 14:08 ,

Shitet mersedes benz e270

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Shk 10:24 ,

Mersedes

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Shk 17:01 ,

Shitet ose ndrrohet perparsi mersedesi

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Shk 22:25 ,

shes mersedes 190 1.9 ne gjendje te mir

570 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Shk 18:01 ,

Volvo v70 dizel 2.4 targa angleze

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Shk 18:25 ,

SHES MERCEDES TIP TOP

1 200 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Jan 12:52 ,

Shitet mersedes 4500

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Jan 09:26 ,

shitet

2 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Jan 02:13 ,

Volvo v70

1 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Jan 09:39 ,

SHES MERSEDES C220 VITI 2009 RKS AUTOMATIK N GJENJE SHUM T M

8 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Jan 20:11 ,

SHES MERSEDES 190 DIZELL FABRIKISHT

800 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
15 Jan 20:32 ,

Shitet

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Jan 09:37 ,

Shitet golf 6 TDI 2.0 Automatik DSG6 karavan 2011

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Jan 20:30 ,

Kombi Mersedes vito 112

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 20:20 ,

Mersedes Vito 112

2 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Jan 19:09 ,

Ndrrim me mersedes jo.me tjeter

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Jan 12:08 ,

Mercedes 250 2.0 dizel 11muaj regjistrim

1 600 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Jan 22:02 ,

Shitet golf 6 TDI Automatik DSG6 karavan 2011

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Jan 21:23 ,

Mersedes Benz 190

1 950 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Jan 00:43 ,

Shitet golf 6 TDI karavan 2011

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Jan 20:41 ,

mersedes

1 450 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Jan 20:11 ,

Shitet mersedes c 250td

2 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 08:19 ,

SHES MERSEDES BENZ VITI 2011 E220 RKS I SERVISUAR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Dhj 18:44 ,

Mersedes benz C350 V6 automatik model 2013

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Dhj 19:47 ,

Shitet

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Dhj 20:48 ,

Mersedes

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Nën 21:03 ,

Mersedes

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Nën 19:54 ,

Mersedes Benz

1 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
30 Tet 20:59 ,

Mersedes 308

Viti: 1995
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
30 Tet 19:04 ,

Shes

2 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mersedes | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Mersedes 190 Mersedes benz

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione