Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mersedes benz | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mersedes benz,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mersedes benz Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

30 Dhj 14:44 Vetura , Fushë Kosovë

Mersedes 220 cdin2006

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Tet 16:16 Vetura , Gjakovë

❌OKAZION❌

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Qer 10:28 Vetura , Kastriot

SHITET Mersedes benz 220 cdi

2 480 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Pri 09:36 Vetura , Gjakovë

Mersedes Benz Ne Gjendje Te Rregull

1 800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
30 Mar 09:05 Vetura , Besianë

Mersedes benz cls 350

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Mar 23:13 Vetura , Prishtinë

Mersedes c-250

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Mar 21:59 Vetura , Besianë

Mersedes Benz

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Shk 17:12 Vetura , Prizren

Mersedes benz

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Jan 14:13 Vetura , Drenas

Mersedes benz C180

1 700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
22 Jan 08:59 Vetura , Prizren

Mersedes-benz 250

1 350 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Jan 03:18 Vetura , Drenas

Mersedes Benz C 180

1 700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Jan 14:50 Vetura , Gjakovë

Mersedes-Benz

1 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
27 Tet 20:54 Vetura , Prishtinë

Shes ose bëjë ndrrim me banes mersedes-benz E220

34 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Maj 02:52 Vetura , Prishtinë

Mercedes-Benz - full opsjone - sport

27 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Shk 14:08 Vetura , Ferizaj

Shitet mersedes benz e270

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Jan 09:26 Vetura , Prishtinë

shitet

2 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Jan 09:37 Vetura , Prishtinë

Shitet golf 6 TDI 2.0 Automatik DSG6 karavan 2011

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Jan 22:02 Vetura , Prishtinë

Shitet golf 6 TDI Automatik DSG6 karavan 2011

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Jan 21:23 Vetura , Prishtinë

Mersedes Benz 190

1 950 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Jan 00:43 Vetura , Prishtinë

Shitet golf 6 TDI karavan 2011

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Dhj 08:19 Vetura , Prishtinë

SHES MERSEDES BENZ VITI 2011 E220 RKS I SERVISUAR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Dhj 18:44 Vetura , Prishtinë

Mersedes benz C350 V6 automatik model 2013

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Nën 19:54 Vetura , Gjakovë

Mersedes Benz

1 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
28 Sht 12:19 Vetura , Prishtinë

U SHIT FLM

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Sht 15:05 Vetura , Besianë

Mersedes benz e clas 300dizel i thjesht 11 muj rks

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Gush 16:51 Vetura , Drenas

Mersedes-Benz

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Gush 08:49 Vetura , Prishtinë

Shitet

750 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Qer 17:16 Vetura , Viti

Mercedes E220 dizel

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Pri 17:04 Vetura , Vushtrri

mersedes benz E 270

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Pri 17:48 Vetura , Vushtrri

Mersedes benz c270

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Mar 17:58 Vetura , Gjakovë

Shitet mersedes benz C220 Avantgard

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 12:27 Vetura , Malishevë

Mersedes-benz 250

Viti: 1987
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Jan 18:14 Vetura , Ferizaj

Mersedes-Benz Vito 110 CDI

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Jan 23:28 Vetura , Vushtrri

Mercedes 270 dizel

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Dhj 13:42 Vetura , Rahovec

Shes Mersedes-Benz 650€

650 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 12:34 Vetura , Gjakovë

Mersedes 300 E

430 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Dhj 23:00 Vetura , Vushtrri

Kamion Mersedes-Benz

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Dhj 22:56 Vetura , Vushtrri

Kamion Mersedes-Benz

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Nën 19:51 Vetura , Prizren

Mesdes benz e 210

1 980 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
09 Nën 15:48 Vetura , Drenas

Benz 190d.

1 199 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Sht 18:35 Vetura , Drenas

mersedes-benz

700 EUR Price Reduced

Viti: 1985
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Qer 12:11 Vetura , Skenderaj

Mersedes benz 250 dizel iti 1985 ndrrim i munsem

1 500 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Maj 18:47 Vetura , Gjakovë

Mersedes benz 190

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Maj 18:46 Vetura , Gjakovë

Mersedes benz

2 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
09 Pri 09:08 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Mersedes benz dizell 200

980 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Mar 00:11 Vetura , Fushë Kosovë

Mercedes 190

1 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Shk 23:12 Vetura , Artanë

Mersedes-benz super gjendje

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Shk 09:20 Vetura , Mitrovicë

Mersedes benz c 180 kope

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 23:40 Vetura , Burim

Mersrdes-benz

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Shk 09:48 Vetura , Ferizaj

mersedes benz

11 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mersedes benz | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione